Tylko 10 grudnia – bonus aż do 500 PLN w forBET!

Już tylko dwa tygodnie zostały do Wigilii Bożego Narodzenia. 10 grudnia czeka na nas też kolejna odsłona kalendarzy adwentowych legalnych bukmacherów. forBET na ten dzień przygotował ekstra bonus w wysokości aż do 500 PLN!

Tylko 10 grudnia - bonus aż do 500 PLN w forBET!
Tylko 10 grudnia – bonus aż do 500 PLN w forBET!

Przypominamy, że wspomniany na wstępie kalendarz adwentowy marki forBET, to pomysł bukmachera na niezwykłą akcję świąteczną, podczas której gracze mogą liczyć codziennie na nowe atrakcje i niespodzianki, aż do 24 grudnia włącznie.

Promocja ta jest dedykowana wszystkim posiadaczom konta bukmacherskiego w opisywanej firmie. Bez tego się nie obejdzie, więc jeśli jeszcze go nie masz, to pamiętaj, że możesz je otworzyć w zaledwie kilka minut.

Wystarczy odwiedzić stronę internetową forBET i wypełnić na niej formularz rejestracyjny. Nie jest on skomplikowany. Wystarczy w nim podać podstawowe dane osobowe oraz załączyć skany dowodu tożsamości.

WAŻNE! Rejestracja konta bukmacherskiego w forBET odbywa się bez wychodzenia z domu i jest zupełnie darmowe. Co więcej, podczas tego procesu można wykorzystać też ekskluzywny kod promocyjny.

>>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Wiesz już prawie wszystko o kalendarzu adwentowym, więc pora przejść do szczegółów poniedziałkowej akcji. Warto w tym miejscu podkreślić, że opisywana oferta specjalna będzie dostępna dla klientów forBET tylko i wyłącznie w dniu 10 grudnia. Jutro nie będzie już do niej powrotu.

Legalny bukmacher oferuje dziś swoim graczom atrakcyjny bonus od depozytu w wysokości 50% aż do 500 PLN. Zgarnięcie pełnej premii będzie więc możliwe przy dokonaniu wpłaty dokładnie 1000 PLN.

Nie dysponujesz takimi środkami? Nie przejmuj się. Udział w akcji specjalnej może wziąć każdy, kto wpłaci co najmniej 20 PLN. Można więc powiedzieć, że poniedziałkowy bonus skrojony jest na każdą kieszeń.

Zainteresowała Cię opisywana promocja? Szczegółowy regulamin akcji znajdziesz na portalu bukmachera, gdzie również możesz zarejestrować konto i poznać szczegóły oferty powitalnej oraz innych atrakcji dla graczy.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button