STS z zakładem bez ryzyka do 200 PLN!

Drugi tydzień maja upłynie fanom sportu przede wszystkim pod znakiem emocji związanych z europejskimi pucharami i finiszem w najpopularniejszych ligach na Starym Kontynencie. Legalny bukmacher STS przygotował na ten okres specjalną promocję dla swoich graczy.

STS z zakładem bez ryzyka do 200 PLN!

Oferta specjalna STS dla nowych graczy

Tytułowy zakład bez ryzyka to akcja promocyjna, która została skierowana niestety tylko do nowych klientów marki. Nowych, czyli w tym przypadku do osób, które zdecydowały się założyć swoje internetowe konto bukmacherskie w STS w dniach 07.05.2019 (01:00) – 08.05.2019 (23:59) i zawarły zakład SOLO lub AKO z salda depozytowego, który został rozliczony do 12.05.2019 (23:59).

Założyłeś swoje konto online wcześniej? Niestety ta oferta nie jest dla Ciebie. Nie zarejestrowałeś się jeszcze w STS? Jeśli zrobisz to we wskazanym terminie to będziesz mógł liczyć na cashback 100% do maksimum 200 PLN, jeśli pierwszy zakład za wpłacone do serwisu online środki okaże się przegrany. Zwrócona zostanie stawka, czyli wkład pomniejszony o podatek.

Szczegółowy regulamin opisywanej promocji można znaleźć na oficjalnym portalu internetowym STS, gdzie również za darmo można pobrać aplikację mobilną na urządzenia z Androidem lub iOS.

Darmowy zakład w STS; KOD” BETONLINE

Rejestracja konta w serwisie online

Wielu początkujących graczy ma obawy czy poradzi sobie z założeniem internetowego konta u legalnego bukmachera. Zupełnie niepotrzebnie, bo proces rejestracji jest intuicyjny. Wystarczy mieć ukończone 18 lat, dostęp do Internetu oraz przygotowane skany dowodu tożsamości i podstawowe dane osobowe.

Wypełnienie stosownego formularza zajmuje parę minut, podobnie weryfikacja i aktywacja konta dokonywana już przez firmę bukmacherską na podstawie przesłanych danych. Założenie konta nie wiąże się też z żadnymi opłatami, a często można nawet skorzystać z kodu promocyjnego.

W przypadku legalnego bukmachera STS, po wpisaniu w odpowiednią rubrykę hasła o treści „BETONLINE„, już za samą rejestrację konta można zgarnąć freebet 29 PLN bez depozytu.

Pakiet powitalny

Ponadto na nowych graczy, poza darmowym zakładem i opisanym powyżej okazjonalnym zakładem bez ryzyka, czeka standardowa oferta powitalna, dzięki której można zwiększyć budżet na grę w zakładach sportowych.

W tym momencie jest to bonus od pierwszej wpłaty. Dokładnie mowa o premii 100% do 1 000 PLN za pierwszy depozyt. Środków tych nie można oczywiście od razu wypłacić. Podlegają one obrotowi w zakładach bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button