Promocje na skoki: LvBET zwróci nawet 50 PLN!

Już w najbliższy weekend czekają nas emocje związane z Pucharem Świata w skokach narciarskich, który zagości na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. To właśnie z tej okazji legalny bukmacher LvBET przygotował ofertę specjalną dla swoich klientów.

Promocje na skoki: LvBET zwróci nawet 50 PLN!
Promocje na skoki: LvBET zwróci nawet 50 PLN!

Zawody dopiero w weekend a kwalifikacje do konkursu indywidualnego w piątek, ale promocja na skoki jest już aktywna od środy. Jak się rzekło na wstępie, mogą z niej skorzystać wyłącznie osoby posiadające swoje konto bukmacherskie w LvBET.

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś darmowego konta online, a jesteś osobą pełnoletnią, to wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę internetową marki i wypełnisz prosty formularz, w którym należy podać podstawowe dane osobowe oraz załączyć dwa skany dowodu tożsamości.

Po przejściu powyższego procesu będziesz mógł skorzystać nie tylko z opisywanej promocji na skoki narciarskie, ale również z pakietu powitalnego, na który składają się obecnie bonusy od depozytu od równowartości 1 500 PLN!

>>> EKSKLUZYWNY KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE <<<

Wracając do Pucharu Świata w Zakopanem 2019 można zgarnąć zwrot stawki do 50 PLN, jeśli nasz typy na zwycięzcę niedzielnego konkursu indywidualnego okaże się nietrafiony, a nasz zawodnik dodatkowo zajmie pozycję poza pierwszą trójką.

WAŻNE! Promocja obejmuje nie tylko zakłady pojedyncze, ale również KOMBI. W przypadku tych drugich cashback przysługuje tylko wtedy, jeśli zakład na skoki okaże się jedynym nietrafionym.

Do promocji kwalifikują się kupony zawarte za minimum 10 PLN, a maksymalny zwrot stawki to 50 PLN. Każdemu uczestnikowi akcji przysługuje tylko jedna taka premia.

Po jej zaksięgowaniu, gracz ma dokładnie 30 dni na dokonanie wymaganego, jednokrotnego obrotu na zdarzeniach z oferty LvBET po kursie minimalnym 1,75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button