Promocje na skoki: Freebet 20 PLN w Totolotku!

Tylko w dniu konkursu indywidualnego skoczków podczas Pucharu Świata w Zakopanem klienci marki Totolotek mogą zgarnąć specjalny freebet. Jak to zrobić?

Promocje na skoki: Freebet 20 PLN w Totolotku!
Promocje na skoki: Freebet 20 PLN w Totolotku!

Oferta specjalna na skoki w Totolotku jest częścią akcji „Tydzień pełen promocji” i w związku z tym obowiązywać będzie tylko w ściśle określonym okresie. Mowa o niedzieli 20 stycznia.

Uprawieni do skorzystania z promocji na Puchar Świata Zakopane 2019 są tylko klienci opisywanej marki, którzy zarejestrowali swoje konta na jej oficjalnej stronie internetowej.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to powinieneś wiedzieć, że cały proces nie jest skomplikowany i czasochłonny. Zajmuje tylko parę minut i jest całkowicie bezpłatny, a na nowych graczy czeka oferta powitalna.

Wracając do freebeta na skoki, można go zdobyć stawiając w dniu promocji zakład na Puchar Świata w Zakopanem za minimum 50 PLN i o kursie minimalnym nie mniejszym niż 1,05.

Każdy uczestnik akcji może liczyć wyłącznie na jedną premię. Zostanie ona przyznana automatycznie bez wcześniejszych zapisów czy późniejszego zgłaszania się po odbiór należnego bonusu.

Ekstra środki muszą zostać postawione na zakłady sportowe. Kupon postawiony za darmowy zakład, na co gracz ma 30 dni, musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 1,50.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button