Pakiet powitalny Etoto z bonusem bez depozytu!

Od 1 lutego na wszystkich nowych klientów marki Etoto czeka nowa oferta powitalna, w ramach której można zgarnąć premię już za samo założenie konta. Chcesz poznać więcej szczegółów?

Pakiet powitalny Etoto z bonusem bez depozytu!

Od 1 lutego bukmacher Etoto oferuje swoim przyszłym klientom nową promocję na start. W jej skład wchodzą aż dwa freebety i bonusy za dwa pierwsze depozyty. W sumie można zgarnąć aż 1 040 PLN na grę w zakładach sportowych.

Zakład bez depozytu o wartości 20 PLN można zgarnąć już za samo założenie konta stronie internetowej Etoto oraz pozytywne przejście procesu weryfikacji tożsamości, który odbywa się na podstawie załączonych skanów dokumentu.

Dodatkowe środki na grę zostaną zaksięgowane na koncie gracze i będą mogły zostać wykorzystane na zakłady sportowe wyłącznie na urządzeniu przenośnym. Najprościej będzie to zrobić przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej, którą można pobrać za darmo na portalu opisywanej marki.

Kolejne premie w ramach oferty powitalnej wiążą się już z wpłatą własnych środków. Za pierwszy depozyt można zgarnąć bonus 200% do 100 PLN. Ten maksymalny otrzymają gracze, którzy wpłacili 50 PLN lub więcej.

Druga wpłata daje możliwość zgarnięcia bonusu 100% aż do 900 PLN! W sumie to już nawet 1 020 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach bukmacherskich, ale to wciąż nie wszystko na co mogą liczyć nowi klienci Etoto.

Ostatnim elementem pakietu powitalnego tej firmy jest drugi freebet 20 PLN do wykorzystania na urządzeniu mobilnym. Warunkiem jego przyznania jest dokonanie drugiej wpłaty w wysokości co najmniej 40 PLN.

By móc skorzystać z darmowych zakładów trzeba wyrazić zgodę na ich przyjęcie poprzez kliknięcie „ZATWIERDŹ” w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie urządzenia.

Szczegółowy regulamin „PROMO 1000+40” znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Etoto, gdzie można znaleźć również formularz rejestracji i pobrać aplikację mobilną.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button