Nawet do 200 PLN od LvBET na Ligę Mistrzów!

To już dziś! We wtorek 12 lutego po krótkiej przerwie zimowej wracamy do rywalizacji w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Z tej okazji legalny bukmacher LvBET oferuje swoim klientom specjalną promocję. Jak z niej  skorzystać?

Nawet do 200 PLN od LvBET na Ligę Mistrzów!
Nawet do 200 PLN od LvBET na Ligę Mistrzów!

Zacznijmy może od początku. Oferta specjalna skierowana jest wyłącznie do klientów wspomnianej powyżej marki, więc jeśli chcesz z niej skorzystać musisz posiadać internetowe konto bukmacherskie, które można otworzyć na oficjalnym portalu bukmachera.

Wystarczy odwiedzić stronę internetową i w formularzu wpisać podstawowe dane osobiste oraz załączyć skany lub też zdjęcia dowodu tożsamości, które pozwolą zweryfikować podane informacje. Na tym etapie można również wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE<<<

Gdy już mamy konto, a chcemy skorzystać z promocji na Ligę Mistrzów UEFA, należy dokonać na nie depozytu i wybrać „Bonus do 200 PLN”, a LvBET dorzuci nam 50% jego wartości do kwoty maksymalnej 200 PLN. Bonusem objęte są wpłaty w wysokości 25 PLN i wyższe.

Na jego wykorzystanie jest dokładnie 30 dni. Bonusowy kupon musi składać się z minimum trzech zdarzeń i mieć kurs łączny nie mniejszy niż 2,50 (każde zdarzenie minimum 1,25). Do obrotu nie są zaliczane zakłady na Sporty Wirtualne.

UWAGA! Opisywana akcja będzie aktywna w dniach 12-14 lutego do godziny 23:00 i ani minuty dłużej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button