Najciekawsze firmy w 2023 roku

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakłady sportowe. Lubisz np. futbol? A może inne dyscypliny sportowe? Gdzie można to obstawiać? Nawet online! Trzeba jednak zdecydować się na sprawdzone podmioty hazardowe. Jakie z nich będą na szczycie na początku 2023 roku?

STS

W tym momencie to najbardziej popularna firma bukmacherska. Raczej nie zapowiada się, by ta kwestia miała zaś ulec zmianie. Także w 2023 roku. STS ma zdecydowanie najwięcej Klientów. Dodatkowo ta firma bukmacherska nie zapomina o kwestiach reklamowych. Poza tym STS oferuje świetne promocje. Dzięki temu możesz liczyć na bardzo dobre usługi. Warto zaznaczyć, że są one oferowane m.in. stacjonarnie. Dodatkowo online. Warto wyjaśnić, że w razie czego możesz również obstawiać przy pomocy aplikacji mobilnej. Najwięcej osób decyduje się na założenie internetowego konta online, ponieważ dzięki temu można liczyć na wiele promocji. Jakich konkretnie? Aktualnie STS oferuje np. bonusy na łączną kwotę nawet 1500 PLN. Aby natomiast z nich skorzystać, trzeba mieć konto i w ciągu 30 dni od rejestracji wykonać trzy depozyty. Każdy z nich to zaś oddzielny bonus. Na skutek tego możesz zainkasować w sumie 1500 PLN. Poza tym STS oferuje 60 PLN. Aby mieć te pieniądze, trzeba wykonać kilka zadań o tematyce bukmacherskiej. Na samym początku możesz zaś zainkasować zakład bez ryzyka do 100 PLN. Co ważne, te promocje są legalne i dodatkowo nie mają żadnych ukrytych kruczków prawnych itp.

Etoto

Coraz wyżej w rozmaitych rankingach popularności znajduje się także ta firma bukmacherska. Oczywiście, Etoto działa legalnie. Ma zatem wszelkie papiery, by zgodnie z przepisami oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Dlaczego jeszcze ludzie chętnie obstawiają zakłady bukmacherskie w Etoto? Ze względu na bardzo atrakcyjne warunki bonusowe. Co aktualnie możesz zatem uzyskać w Etoto? Ta firma bukmacherska zapewnia m.in. bonus 200% do 100 PLN. Co ważne, warunki są tutaj bardzo atrakcyjne. Wystarczy tylko założyć konto i wpłacić depozyt. Potem trzeba zagrać za równowartość bonusu – na kuponach akumulowanych. Minimalny kurs takiego AKO to zaś 2,50. Pamiętaj, że mogą to być zakłady zawarte tylko za Twoje wpłacone środki. Jak się z tym uporasz, to będziesz mógł nawet dokonać wypłaty na konto bankowe itp. W końcu nie ma tutaj żadnego dodatkowego „obracania”. Poza tym możesz zainkasować zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN na skorzystanie z aplikacji mobilnej.

Betclic

Warto posiadać internetowe konto bukmacherskie także w tym podmiocie hazardowym. Dlaczego? Bo dzięki temu możesz liczyć na wiele walorów. Firma bukmacherska (legalna) Betclic oferuje np. zwrot za pierwszy kupon do 200 PLN. Musisz tylko założyć konto i wpłacić depozyt. Jak zagrasz i przegrasz, to otrzymasz zwrot do 200 PLN. To naprawdę bardzo atrakcyjna promocja! Poza tym Betclic jako jedyny na rynku ma w swojej ofercie zakłady (podstawowe i dodatkowe) na Fame MMA. Jak lubisz walki freak fighterów, to warto zdecydować się na ten podmiot hazardowy.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button