Ile na start dostanę w BetClic w Polsce?

Przy zakładaniu konta na polskiej stronie BetClic do zdobycia jest nawet 1000 PLN. Co trzeba zrobić, by z takiej promocji skorzystać? Mamy dla ciebie wszystkie niezbędne szczegóły!

Ile na start dostanę w BetClic w Polsce?
Ile na start dostanę w BetClic w Polsce?

BetClic bonus na start

Legalny bukmacher BetClic cieszy się dużą popularnością. Nie ma dnia, by typerzy nie pytali się o aktualny kod bonusowy BetClic oraz nie szukali innych podobnych promocji organizowanych przez tę markę.

Nie ma co ukrywać, że wszelkie opinie BetClic, jakie można znaleźć w sieci, dotyczą głównie bonusu powitalnego. To przecież premia, jaką odbiera się od razu po założeniu konta. Dla niektórych to także najważniejsza rzecz przy rejestracji u bukmachera.

etoto bonus powitalny
etoto bonus powitalny

Bukmacher Betclic PL. Premia za rejestrację

Aktualny bonus powitalny na stronie BetClic PL to 1000 PLN. Taką kwotę odbiera się za dokonanie pierwszej wpłaty na konto typerskie. Oczywiście, nie każdemu należy się równy „tysiączek”.

Bonus powitalny w BetClic to doładowanie konta w wysokości 100% wartości pierwszego przelewu na konto bukmacherskie. Przykładowo: jeżeli wpłacimy 123 PLN, dostaniemy drugie 123 PLN w formie premii.

Z racji tego, że marka BetClic posiada wszystkie niezbędne zgody wydawane przez Ministerstwo Finansów, można grać u niej zgodnie z prawem i to bez obaw o jakiekolwiek konsekwencje przewidziane w ustawie hazardowej.

Będziemy na łamach naszej strony informować, gdy tylko w ofercie marki BetClic pojawi się nowy bonus reload oraz inne podobne premie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button