Cashback od TOTALbet na Premier League!

Tylko w dniach 12-14 stycznia 2019 roku bukmacher online TOTALbet zwróci swoim graczom nawet do 200 PLN za przegrany kupon na zmagania w Premier League.

Cashback od TOTALbet na Premier League!
Cashback od TOTALbet na Premier League!

Tak, to nie żart! Wystarczy, że we wskazanym na wstępie terminie postawisz w TOTALbet zakład SOLO lub AKO na pojedynki w ramach 22. kolejki brytyjskiej ekstraklasy, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot części stawki.

Po spełnieniu regulaminowych warunków klienci opisywanej marki otrzymają dokładnie 50% wkładu do maksymalnej kwoty 200 PLN. Jest też dolny próg. Do weekendowej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony postawione za minimum 50 PLN.

Dotyczy to jednak tylko jednego zakładu, które spełnia warunki. Poza już wspomnianymi, kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2,00. Co ważne, do udziału w promocji kwalifikują się również zakłady na żywo, a nie tylko te z oferty przedmeczowej.

Należny zwrot stawki pojawi się automatycznie na saldzie bonusowym i będzie podlegał warunkom obrotu zanim jego przeniesienie będzie możliwe. Jakie to warunki? Postawienie zakładów za trzykrotność przyznanych środków, na kuponach z minimum trzema zdarzeniami i o minimalnym kursie łącznym 2,00.

Opisywana oferta specjalna „CASHBACK PREMIER LEAGUE 200 ZŁ” dedykowana jest wszystkim klientom marki TOTALbet i tylko nim. Nie zaliczasz się do tego grona? W każdej chwili możesz dołączyć.

Założenie konta jest bezpłatne i zajmuje kilka chwil, a już za samą rejestrację możesz zgarnąć darmowy zakład o wartości 25 PLN. TOTALbet oferuje też klasyczny bonus od pierwszej wpłaty. 100% aż do 500 PLN.

Legalne obstawianie w internecie – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button