Cashback 500 w BetClic. Kod promocyjny: KOD500

Bukmacher legalny BetClic i przygotowany przez niego cashback do 500 PLN! Co zrobić, by go zgarnąć? Dowiedz się więcej na temat kodu promocyjnego „KOD500”!

Cashback 500 w BetClic. Kod promocyjny: KOD500
Cashback 500 w BetClic. Kod promocyjny: KOD500

Bonus powitalny BetClic PL

W ramach promocji na start każdy nowy gracz marki BetClic Polska może otrzymać specjalny bonus powitalny, czyli do 500 PLN zwrotu od pierwszego postawionego zakładu.

Wbrew temu, co można przeczytać w internecie, BetClic na start nie daje bonusów od wpłaty. Znajdziecie u niego standardowy cashback! A za chwilę przekonacie się, na czym dokładnie on polega.

Po dokonaniu rejestracji na stronie BetClic możesz stawiać standardowe zakłady online. Twój pierwszy kupon może okazać się przegrany, a i tak nie stracisz zainwestowanych środków!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Legalny bukmacher BetClic zwraca 100% stawki do 500 PLN. Możesz stawiać co tylko chcesz, a premia i tak będzie dla ciebie aktywna. Warto pamiętać jedynie o kodzie promocyjnym KOD500.

KOD500 – sposób na cashback w BetClic!

Każda osoba zarejestrowana u legalnego bukmachera ma dostęp do transmisji meczów za darmo. BetClic meczosy to ciekawa propozycja dla każdego fana piłki nożnej czy innego sportu!

Co bardzo ważne, jako nowy gracz możesz też odbierać BetClic bonus od wygranych, czyli regularną ofertę specjalną, która pozwala na zysk większy nawet o 50%!

Kod promocyjny KOD500 można wpisać w ostatnim kroku formularza rejestracyjnego. Odpowiednia rubryka jest wyraźnie oznaczona – nie sposób ją pominąć!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button