Bonus do 500 PLN od forBET na Międzynarodowy Dzień Szczęścia! (20 marca)

Tak, to właśnie dziś, w środę 20 marca, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Legalny bukmacher forBET przygotował z tej okazji specjalną promocję dla swoich graczy. Zainteresowany szczegółami?

Bonus do 500 PLN od forBET na Międzynarodowy Dzień Szczęścia!

Bonus na Międzynarodowy Dzień Szczęścia

Na czym dokładnie polega tytułowa akcja? To bardzo proste. Klienci marki forBET, którzy zdecydują się na dokonanie wpłaty na swoje internetowe konto bukmacherskie w dniu 20 marca do godziny 23:59, otrzymają ekstra premię na grę w zakładach bukmacherskich.

Mowa o bonusie od depozytu w wysokości 50% aż do kwoty 500 PLN! Maksymalną premię można zgarnąć dokonując wpłaty 1 000 PLN lub więcej. Minimalny depozyt to z kolei 20 PLN. To w zasadzie wszystko, co należy zrobić, żeby wziąć udział w akcji.

Dodatkowe środki zostaną przyznane automatycznie bez konieczności zgłaszania się po nie czy też zapisywania się do opisywanej promocji. Nie będą jednak od razu dostępny. By je odblokować należy obrócić jednokrotnie kwotą depozytu po kursie 2,00.

Sam bonus z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia również polega obrotowi, zanim możliwa będzie jego wypłata. Z tą różnicą, że premia musi zostać obrócona aż czterokrotnie w terminie 14 dni. Wszelkie szczegóły w regulaminie akcji na stronie bukmachera forBET.

Freebet 50 PLN w forBET; KOD: BETONLINE

Rejestracja konta

Jak łatwo się domyślić, opisana powyżej oferta specjalna skierowana jest wyłącznie do osób posiadających swoje bukmacherskie konto online w forBET. Nie masz jeszcze swojego konta? To żaden problem.

Jego rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut. Cały proces przebiega online i jest całkowicie bezpłatny, a dzięki wykorzystaniu ekskluzywnego kodu promocyjnego można nawet zyskać dodatkowe 50 PLN na grę!

Ponadto nowi gracze mogą skorzystać z oferty powitalnej „Mistrzowski Start”, w ramach której można zgarnąć nawet 1 200 PLN w bonusach za trzy pierwsze wpłaty!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button