Betfan ma już swoją domenę!

66

Betfan jest już jedenastym legalnym bukmacherem, który na mocy zezwolenia Ministra Finansów może oferować w Polsce zakłady sportowe za pośrednictwem Internetu. Znamy już adres strony!

betfan bonus opinie bukmacher online
Polski legalny bukmacher Betfan

Polski legalny bukmacher Betfan

W odróżnieniu od kilku innych podmiotów, które w ostatnim czasie pojawiły się na polskim rynku zakładów sportowych mamy do czynienia z firmą bukmacherską, nie będącą powiązaną z żadnym z zagranicznych gigantów. Jest to jeden z czynników, który roztacza wokół nowego bukmachera aurę tajemniczości i wzbudza zainteresowanie graczy, którzy z niecierpliwością wyczekują startu działalności.

Od pewnego czasu znany jest już adres strony internetowej, na której oferowane będą zakłady legalnego bukmachera Betfan – betfan.pl. Obecnie nie jest ona jednak jeszcze dostępna dla potencjalnych klientów, którzy chcieliby sprawdzić nową markę na rynku.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Strona internetowa bukmachera Betfan

Niestety nie znamy nawet dokładnej daty premiery strony internetowej Betfan. Niewykluczone, że może nastąpić to jeszcze w 2018 roku, ale równie prawdopodobne, że zainteresowani będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać do przyszłego roku. W każdym razie licencja została przyznana na sześć najbliższych lat.

Na szczęście w oczekiwaniu na start działalności nowego bukmachera możemy obstawiać mecze przez Internet, u innych legalnych operatorów. Jednym z nich jest firma FORTUNA, gdzie w procesie rejestracji można skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE” – www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.