Gala KSW 70 - Transmisja na żywo, Skład Walk, Wyniki

Gala KSW 70 - Transmisja na żywo, Skład Walk, Wyniki
Autor Jędrzej Wiśniewski
Jędrzej Wiśniewski28.12.2023 | 8 min.

Gala KSW 70 to kolejna edycja gali mieszanych sztuk walki organizowanej przez Konfrontacja Sztuk Walki. Transmitowana na żywo gala odbędzie się 18 marca 2023 roku na Atlas Arenie w Łodzi. Fani MMA mogą liczyć na emocjonujące pojedynki z udziałem czołowych zawodników KSW. W walce wieczoru do klatki wejdzie Mamed Chalidow, by zmierzyć się z Roberto Soldiciem. Ponadto na gali zobaczymy m.in. Salahdine'a Parnasse oraz Daniela Omielańczuka.

Kluczowe wnioski:
 • Mamed Chalidow zmierzy się z Roberto Soldiciem w walce wieczoru gali KSW 70.
 • Karta walk zapowiada się emocjonująco z udziałem czołowych zawodników KSW.
 • Transmisja gali na żywo w PPV oraz na platformie Viaplay 18 marca.
 • Walką wieczoru będzie starcie Chalidow vs Soldić o pas mistrzowski KSW w wadze średniej.
 • Fani MMA mogą liczyć na wyrównane i zacięte pojedynki zawodników.

Transmisja gali KSW 70

Gala KSW 70 odbędzie się 18 marca 2023 roku na Atlas Arenie w Łodzi. Fani MMA będą mogli obejrzeć even na żywo w systemie PPV (pay-per-view) na platformie Viaplay. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00. Przewidzianych jest kilka godzin emocjonujących walk, które z pewnością dostarczą wielu sportowych wrażeń.

Transmisję z gali KSW 70 poprowadzą znani komentatorzy MMA Maciej Turski i Remigiusz Wasiak. Zadbają oni o fachowy komentarz i przybliżą widzom sylwetki walczących zawodników. Nie zabraknie ciekawostek i analiz taktycznych poszczególnych walk. Można spodziewać się także wywiadów z zawodnikami tuż po zakończonych pojedynkach.

Bilety na galę KSW 70 są nadal dostępne, choć szybko znikają z puli. Osoby, które nie zdążą ich kupić, mogą oglądać relację w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji na żywo to 40 zł. Aby obejrzeć galę, wystarczy wykupić odpowiedni pakiet na platformie Viaplay i cieszyć się z bliska widowiskowymi walkami MMA.

gala ksw 65 również była transmitowana w systemie PPV i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fanów. Można się spodziewać, że podobnie będzie z galą ksw 70 18 marca. Organizatorzy zadbali o świetną obsadę, więc emocji nie powinno zabraknąć.

Dostępność transmisji PPV

Transmisja gali KSW 70 na żywo będzie dostępna na następujących urządzeniach i platformach:

 • Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows lub MacOS
 • Smartfony i tablety z systemem Android lub iOS
 • Telewizory Smart TV z aplikacją Viaplay
 • Przystawki telewizyjne Apple TV
 • Konsole do gier Xbox One, Xbox Series X/S

PPV daje możliwość oglądania gali na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu fani MMA będą mogli śledzić pojedynki wszędzie tam, gdzie akurat przebywają. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Jakość streamingu będzie w pełni zadowalająca.

Skład walk gali KSW 70

Organizatorzy gali KSW 70 przygotowali bardzo interesującą kartę walk z udziałem czołowych zawodników sceny MMA. Fani będą mogli zobaczyć kilka emocjonujących starć w różnych kategoriach wagowych.

Kategoria wagowa Zawodnicy
Waga średnia Mamed Chalidow vs Roberto Soldić
Waga piórkowa Salahdine Parnasse vs Adam Niedźwiedź
Waga ciężka Daniel Omielańczuk vs Marc Doussis

Jak widać, do oktagonu wejdą m.in. Mamed Chalidow, Roberto Soldić, Salahdine Parnasse czy Daniel Omielańczuk. Są to zawodnicy dobrze znani fanom MMA, którzy z pewnością zapewnią świetne widowisko. Spodziewać można się zaciętych, wyrównanych pojedynków pełnych zwrotów akcji.

Walka wieczoru

Główną walką gali KSW 70 będzie pojedynek Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem o pas mistrzowski KSW w wadze średniej. Obaj fighterzy to prawdziwe tuzy polskiej sceny MMA. Ich starcie zapowiada się niezwykle emocjonująco i na pewno przyciągnie przed ekrany rzesze kibiców.

Zarówno Chalidow, jak i Soldić, potrafią stoczyć widowiskowy bój. Posiadają rozwinięte umiejętności zarówno w stójce, jak i w parterze. Możemy zobaczyć dużo ciosów, kopnięć i obaleń. Faworytem jest Mamed, który ma większe doświadczenie. Jednak młody Soldić również prezentuje świetną formę i na pewno sprawi kłopot utytułowanemu rywalowi.

Wyniki walk gali KSW 70

Wyniki gali poznamy w czasie rzeczywistym, tuż po zakończeniu poszczególnych pojedynków. Fani MMA, którzy z różnych powodów nie mogą oglądać PPV na żywo, z pewnością będą chcieli jak najszybciej dowiedzieć się kto zwyciężył w konkretnych starciach.

Wyniki walk gali KSW 70 będą publikowane na żywo na oficjalnej stronie KSW. Fani będą mogli na bieżąco śledzić kto wygrywa poszczególne pojedynki. Nie będzie można się zbyt długo cieszyć z informacji o wynikach konkretnej walki, gdyż szybko pojawi się live relacja z kolejnego starcia.

Organizatorzy zapewniają, że strona KSW wytrzyma natłok osób, które będą chciały sprawdzać rezultaty pojedynków. Specjalny system tekstowej relacji na żywo pozwoli uniknąć przeciążenia serwerów i przerw w dostępie do informacji o przebiegu gali. Wszystko ma działać płynnie i w czasie rzeczywistym.

Dzięki temu osoby nie oglądające transmisji PPV, ale zainteresowane wynikami walk, będą mogły śledzić przebieg gali KSW 70. Z pewnością szybko pojawią się także nieoficjalne wpisy na portalach społecznościowych, forach i w mediach społecznościowych, informujące kto wygrał daną walkę na gali KSW 70.

Najlepsze pojedynki gali KSW

Gala KSW 70 - Transmisja na żywo, Skład Walk, Wyniki

Gala KSW 70 ma szansę dostarczyć kibicom kilku świetnych pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie Chalidowa z Soldiciem, ale na liście znajduje się jeszcze kilka innych emocjonujących starć. Do najlepszych można zaliczyć walki:

 • Mamed Chalidow vs Roberto Soldić
 • Salahdine Parnasse vs Adam Niedźwiedź
 • Daniel Omielańczuk vs Marc Doussis

Parnasse i Niedźwiedź zmierzą się w kategorii piórkowej. Obaj prezentują widowiskowy i ofensywny styl walki, więc ich pojedynek może okazać się prawdziwym majstersztykiem. Z kolei w wadze ciężkiej dojdzie do starcia Omielańczuka z Doussisem. To również będzie ciekawe starcie dwóch świetnych fighterów.

Inne interesujące walki

Oprócz wyżej wymienionych pojedynków, na gali KSW 70 dojdzie także do kilku innych interesujących starć. W oktagonie zmierzą się m.in.:

 • Maciej Kazieczko vs David Martinik
 • Albert Odzimkowski vs Christian Eckerlein

Jest to jedynie skrót zbliżającej się karty walk. Pełny skład pojedynków zostanie opublikowany na oficjalnej stronie KSW. Fani MMA mogą już teraz oczekiwać wielu emocji.

Najciekawsze walki gali KSW

Do najciekawszych walk gali KSW 70 można zaliczyć następujące pojedynki:

 • Mamed Chalidow vs Roberto Soldić - to będzie emocjonujące starcie dwóch gwiazd KSW w walce wieczoru o pas mistrzowski.
 • Salahdine Parnasse vs Adam Niedźwiedź - obaj zawodnicy reprezentują widowiskowy styl walki, więc ich pojedynek zapowiada się bardzo interesująco.
 • Maciej Kazieczko vs David Martinik - w tej walce dojdzie do ciekawego starcia dwóch utalentowanych fighterów MMA.

Te trzy walki będą niewątpliwie najciekawszymi pojedynkami gali KSW 70. Karta jest jednak na tyle mocna, że każda walka ma szansę dostarczyć kibicom sporej dawki emocji. Miłośnicy MMA będą mogli oglądać z bliska zmagania czołowych zawodników tej dyscypliny.

Podsumowanie gal KSW 70

Gala KSW 70 odbędzie się już 18 marca br. w Atlas Arenie w Łodzi. Fani MMA mają szansę zobaczyć pojedynki najlepszych polskich zawodników tej dyscypliny. Karta walk prezentuje się niezwykle ciekawie. Do oktagonu wejdzie m.in. Mamed Chalidow, który w walce wieczoru zmierzy się z Roberto Soldiciem o pas mistrzowski w wadze średniej.

Transmisja gali będzie dostępna w systemie PPV na platformie Viaplay. Miłośnicy sportów walki, którzy nie zdecydują się na zakup biletu lub dostępu do streamingu, będą mogli śledzić na żywo wyniki poszczególnych pojedynków na oficjalnej stronie KSW. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejna udana gala KSW, która dostarczy fanom wielu emocji.

Podsumowanie gal KSW 70

Gala KSW 70 zapowiada się jako kolejne emocjonujące wydarzenie dla fanów MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem o pas mistrzowski KSW w wadze średniej. Obaj zawodnicy reprezentują widowiskowy styl, więc możemy spodziewać się zaciętej walki. Podobnych emocji dostarczyło wcześniej starcie Chalidowa z Materlą na gali ksw 68.

Na uwagę zasługuje również pojedynek Salahdine'a Parnasse z Adamem Niedźwiedziem. Obaj panowie należą do grona ulubieńców fanów. Ich ostatnie występy na gali ksw 65 pokazały, że potrafią zapewnić świetne widowisko. Można się spodziewać podobnie zaciętego boju tym razem.

Ogółem karta walk gali ksw 70 prezentuje się bardzo ciekawie. Oprócz wymienionych pojedynków, zobaczymy szereg innych interesujących starć z udziałem czołowych postaci polskiego MMA. Fani dyscypliny na pewno nie będą zawiedzeni. Organizatorom udało się stworzyć kartę na miarę najlepszych gal KSW.

Podsumowując, gala ksw 70 ma wszelkie atuty, by zapewnić kibicom wspaniałe widowisko i mnóstwo sportowych emocji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, może okazać się jedną z najlepszych gal w historii KSW, na miarę kultowej gali ksw 71. Przekonamy się o tym 18 marca.

5 Podobnych Artykułów

 1. Bezpieczny kupon Fortuna - Najlepsza oferta bukmacherska
 2. High League - Terminarz kolejnych meczów
 3. Fortuna Szczecin - Fortuna Bydgoszcz, Sprawdź oferty i promocje
 4. Fortuna oferta kursowa na tydzień - najlepsze kursy i promocje
 5. Eurowizja bukmacherzy: gdzie znaleźć najlepsze zakłady?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły