Fortuna Reklama - Ekspert w reklamie outdoorowej

Fortuna Reklama - Ekspert w reklamie outdoorowej
Autor Jędrzej Wiśniewski
Jędrzej Wiśniewski28.12.2023 | 6 min.

Fortuna Reklama to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamy zewnętrznej. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie billboardów, citylightów, tablic reklamowych i innych nośników outdoorowych. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi zdobyliśmy zaufanie wielu klientów w całej Polsce.

Kluczowe wnioski:
 • Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży reklamy zewnętrznej.
 • Oferujemy kompleksowe usługi - od projektu po montaż i serwis reklam.
 • Stawiamy na najwyższą jakość wykonania i wykorzystanie najlepszych materiałów.
 • Gwarantujemy atrakcyjne lokalizacje nośników w miastach w całej Polsce.
 • Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu.

Fortuna Reklama - zaufany partner

Fortuna Reklama to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamy zewnętrznej. Działamy na rynku od 2007 roku i w tym czasie zdobyliśmy zaufanie setek klientów. Stawiamy na budowanie trwałych relacji oparte na uczciwości i profesjonalizmie.

Rzetelnie podchodzimy do każdego projektu reklamowego. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie. Pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań, dbając o interesy i cele biznesowe klienta.

Profesjonalna obsługa

W Fortunie Reklama pracują doświadczeni specjaliści – projektanci reklam, graficy komputerowi, konstruktorzy, monterzy. Każdy z naszych pracowników cechuje się wysokimi umiejętnościami i zaangażowaniem w powierzone zadania.

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem różnego rodzaju reklam zewnętrznych. Oferujemy pełną gamę usług na najwyższym poziomie. Stawiamy na partnerskie relacje, dlatego tak wielu klientów pozostaje z nami na długie lata.

Fortuna Reklama - ekspert od billboardów

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie billboardów reklamowych (wielkoformatowych tablic o powierzchni od 5 do 50 m2). Posiadamy własny, nowoczesny park maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie samodzielnie wyprodukować konstrukcje i wykonać montaż billboardów.

Stawiamy na wysoką jakość zarówno pod względem wykonania, jak i zastosowanych materiałów. Dbamy też o atrakcyjność lokalizacji naszych nośników outdoorowych. Współpracujemy z zaufanymi partnerami, którzy gwarantują nam dostęp do ponad 7500 najlepszych miejsc w całej Polsce.

Nowoczesne technologie

W produkcji naszych billboardów wykorzystujemy zaawansowane techniki druku. Oferujemy druk solwentowy, latex oraz LED. Stosujemy materiały renomowanych firm, które cechują się odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu reklamy zachowują doskonałe właściwości wizualne przez wiele lat.

Nasze billboardy skutecznie budują rozpoznawalność marki i przyciągają uwagę przechodniów oraz kierowców.

Fortuna Reklama - projektujemy reklamy zewnętrzne

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem i produkcją różnych typów reklam zewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

 • Billboardy
 • Citylighty i backlighty
 • Reklamy ścienne, neonowe i podświetlane
 • Totemy reklamowe
 • Flagi, banery i siatki mesh
 • Litery przestrzenne

Posiadamy nowoczesną bazę produkcyjną wyposażoną w specjalistyczne maszyny, dzięki czemu wszystkie prace wykonawcze realizujemy we własnym zakresie. Stosujemy materiały renomowanych firm, które gwarantują najwyższą jakość i trwałość naszych produktów.

Indywidualne projekty

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i projektu. Na podstawie briefu dopasowujemy rozwiązania reklamowe pod kątem budżetu, celów biznesowych oraz specyfiki danej marki. Wszystkie prace projektowe i produkcyjne wykonujemy na miejscu w firmie Fortuna Reklama.

Zapewniamy też fachową obsługę montażu w dowolnym miejscu w Polsce. Posiadamy własne ekipy instalacyjne, dlatego montaż przebiega sprawnie przy zachowaniu najwyższych standardów.

Fortuna Reklama - doradzamy w każdym projekcie

Fortuna Reklama - Ekspert w reklamie outdoorowej

Działamy jako konsultanci naszych klientów. Doradzamy w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań reklamowych – dobieramy typ i wielkość nośnika do celów kampanii, charakteru firmy i specyfiki rynku docelowego.

Rodzaj reklamy zewnętrznej Zalecane zastosowanie
Billboard Budowanie świadomości marki, kampanie wizerunkowe
Citylight Reklama produktów i usług
Totem reklamowy Oznakowanie punktów handlowych lub usługowych

Pomagamy też określić najlepsze lokalizacje z punktu widzenia widoczności i natężenia ruchu w danym miejscu. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiej sieci kontaktów zapewniamy dostęp do najlepszych lokalizacji reklamowych w miastach.

Kompleksowa realizacja

Oferujemy kompleksową realizację projektów reklamowych typu „pod klucz”. Obejmuje ona przygotowanie koncepcji i projektów graficznych, produkcję, dostawę i montaż wybranych nośników reklamowych. Dbamy o najwyższą jakość na każdym etapie, począwszy od wykorzystanych materiałów, po fachowy montaż i serwis powykonawczy.

Fortuna Reklama - najlepsze lokalizacje w mieście

Dbamy o to, aby nasze nośniki reklamowe posiadały jak najlepsze parametry widoczności. Analizujemy potencjalne lokalizacje pod kątem natężenia ruchu pieszego i kołowego. Sprawdzamy także, czy w danym miejscu nie ma przeszkód ograniczających kontakt wzrokowy z reklamą.

Stawiamy na najlepsze punkty ekspozycyjne w miastach. Są to m.in. główne ulice i skrzyżowania, okolice galerii handlowych, dworców i stacji benzynowych. Dzięki szerokiej sieci kontaktów mamy zagwarantowany dostęp do atrakcyjnych lokalizacji reklamowych w całej Polsce.

Atrakcyjne oferty

Współpracujemy z największymi operatorami nośników reklamowych w kraju. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne warunki wynajmu powierzchni ekspozycyjnych w najlepszych punktach miast. Mamy też wieloletnie umowy, dzięki którym zapewniamy dostęp do wybranych topowych lokalizacji.

Fortuna Reklama - wkładamy serce w każdy projekt

Nasz zespół tworzą pasjonaci reklamy zewnętrznej. Z entuzjazmem podchodzimy do każdego projektu. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności i poszerzamy wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, przygotowaniem produkcji i montażem wszelkich typów outdoorowych nośników reklamowych. Stawiamy na partnerskie relacje i elastyczne podejście, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Zapraszamy do współpracy!

Podsumowanie

Fortuna Reklama to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży reklamy zewnętrznej. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów obejmujących projektowanie, produkcję, montaż i serwis billboardów, neonów, tablic kierunkowych i innych mediów outdoor.

Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki czemu całość prac produkcyjnych jest wykonywana we własnym zakresie przy zastosowaniu najlepszych materiałów. Fortuna Reklama stawia na partnerskie relacje z klientami, profesjonalną obsługę i elastyczne podejście do realizacji nawet najbardziej wymagających projektów reklamy zewnętrznej.

Istotną przewagą Fortuny Reklamy jest dostęp do szerokiej bazy topowych lokalizacji reklamowych w miastach całej Polski. Firma współpracuje z największymi operatorami nośników outdoor, dzięki czemu może zaoferować klientom atrakcyjne warunki wynajmu powierzchni ekspozycyjnych.

Zespół Fortuny Reklamy tworzą profesjonaliści - doświadczeni projektanci, graficy, konstruktorzy i monterzy. Wszystkie prace wykonują z zaangażowaniem i pasją, dzięki czemu powierzone projekty reklamowe są realizowane na najwyższym poziomie.

Najczęstsze pytania

W naszej ofercie znajdują się m.in. billboardy, citylighty, backlighty, reklamy ścienne i neonowe, tablice kierunkowe, stojące tablice reklamowe (totemy), maszty flagowe oraz banery i siatki mesh. Wykonujemy reklamy o różnych rozmiarach, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasze nośniki reklamowe posadowione są w atrakcyjnych punktach miast w całej Polsce, m.in. przy głównych ulicach i skrzyżowaniach, centrach handlowych, stacjach paliw. Współpracujemy z największymi operatorami reklamy zewnętrznej, dysponujemy dostępem do kilku tysięcy lokalizacji.

Koszt wynajmu billboardu zależy od wielu czynników, m.in. od lokalizacji i wielkości tablicy, czasu ekspozycji, techniki wykonania. Ceny kształtują się zazwyczaj w przedziale 1500-4000 PLN netto miesięcznie za pojedynczą tablicę 12 m2. Służymy doradztwem i pomocą w doborze optymalnych rozwiązań dostosowanych do możliwości finansowych klienta.

Udzielamy od 1 roku do 5 lat gwarancji na wykonane przez nas nośniki reklamowe w zależności od zastosowanych materiałów i technologii wykonania. Długoletnia gwarancja świadczy o najwyższej jakości naszych produktów. Posiadamy też własne ekipy serwisowe zapewniające szybką konserwację i naprawę zamontowanych reklam.

Najpierw ustalamy szczegóły dotyczące potrzeb klienta, następnie przygotowujemy projekty graficzne reklam. Kolejny etap to akceptacja projektów przez klienta. Po zatwierdzeniu przechodzimy do produkcji, a na końcu montujemy gotowe reklamy we wskazanych lokalizacjach.

5 Podobnych Artykułów

 1. Bezpieczny kupon Fortuna - Najlepsza oferta bukmacherska
 2. High League - Terminarz kolejnych meczów
 3. Gala KSW 70 - Transmisja na żywo, Skład Walk, Wyniki
 4. Fortuna oferta kursowa na tydzień - najlepsze kursy i promocje
 5. Eurowizja bukmacherzy: gdzie znaleźć najlepsze zakłady?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

Komentarze(0)

email
email