„Złoty gol”, czyli promocja BetClic na mecz Izrael – Polska!

Już w sobotę Biało-Czerwoni rozegrają swój przedostatni mecz w ramach Eliminacji UEFA EURO 2020. Z tej okazji mamy wysyp promocji bukmacherskich. Jedną z nich znajdziemy w BetClic. Do zgarnięcia bonus w wysokości do 100 PLN!

„Złoty gol”, czyli promocja BetClic na mecz Izrael – Polska!

BetClic bonus do wygranej

Tytułowa akcja polega na trafnym wytypowaniu strzelca gola w meczu Izrael – Polska, który rozpocznie się w sobotę 16 listopada o godzinie 20:45 w Jerozolimie. W przypadku, gdy taki zakład online okażę się wygrany, organizator promocji podwoi zysk z kuponu kwalifikującego do równowartości 100 PLN maksimum.

Aby zgarnąć premię bukmacherską kupon musi jednak spełniać kilka warunków, o których napisano w regulaminie promocji, który można znaleźć na oficjalnym portalu marki BetClic pod adresem – www.BetClic.pl.

  • stawka minimalna – 20 PLN;
  • zakład pojedynczy;
  • typ na strzelca gola Izrael – Polska
  • zakład musi być trafiony;
  • tylko jedna premia dla każdego uczestnika.

Ważne! Wysokość bonusu bukmacherskiego uzależniona jest od zysku na kuponie, a nie wygranej. W przypadku kuponu postawionego za 100 PLN i wygranej 200 PLN, zysk wynosi 100 PLN (wygrana minus stawka) i taka też zostanie przyznany. Dokładnie w dniu 19 listopada. W przypadku kilku trafionych kuponów, premia zostanie wyliczona na podstawie najwyższej wygranej.

Przyznane środki na grę w zakładach bukmacherskich podlegają obrotowi zanim możliwa będzie ich wypłata na konto bankowe gracza. Mowa o sześciokrotnym obrocie, czyli w przypadku maksymalnego bonusu należy postawić zakłady za w sumie 600 PLN.

legalny bukmacher betclic kod promocyjny 2020
Nowy kod promocyjny do bukmachera Betclic – Bonus cashback za darmo

Rejestracja konta online

Z opisanej powyżej promocji bukmacherskiej skorzystać można wyłącznie za pośrednictwem serwisu online legalnego operatora zakładów wzajemnych, BetClic Polska. Nie masz jeszcze internetowego konta bukmacherskiego?

Jego założenie odbywa się poprzez wypełnienie specjalnego formularza na portalu wskazanej marki, co zajmuje kilka minut. Podczas tego procesu można również skorzystać z oferty powitalnej dla nowych graczy.

Wpisując w odpowiedniej rubryce kod promocyjny o treści „KOD510” można zdobyć cashback 100% na pierwszy zakład do równowartości 510 PLN maksimum (stawka pomniejszona o podatek).


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button