Zakład bez ryzyka i Happy Hours na powrót Ligi Mistrzów UEFA!

Już we wtorek 18 lutego startuje runda wiosenna europejskich pucharów. Z okazji startu rundy pucharowej UEFA Champions League bukmacherzy przygotowali promocje dla swoich graczy. My prezentujemy dwie z nich.

Zakład bez ryzyka i Happy Hours na powrót Ligi Mistrzów UEFA!

STS zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów

Akcja „Liga Mistrzów. 200 PLN bez ryzyka” skierowana jest wyłącznie do osób, które nie posiadają jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskie w serwisie online marki STS i zdecydują się je otworzyć we wskazanym okresie. Mowa o dniach 16-19 lutego 2020 roku.

Nie masz jeszcze kontra online u opisywanego bukmachera? Jego założenie zajmuje zaledwie kilka minut, a cały proces przebiega za pośrednictwem Internetu na oficjalnym portalu legalnego operatora zakładów bukmacherskich, jakim jest marka STS.

Podczas rejestracji w STS online użytkownik może skorzystać z kodu promocyjnego, który uprawnia do odebrania darmowego zakładu bez depozytu. Wpisując hasło o treści „BETONLINE” można zgarnąć freebet 29 PLN.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Wracając do zakładu bez ryzyka na Ligę Mistrzów, poza otworzeniem konta niezbędne jest także dokonanie wpłaty, a następnie postawienie kuponu online z salda depozytowego. W przypadku, gdy pierwszy postawiony zakład okaże się przegrany, graczowi przysługuje zwrot stawki do kwoty maksymalnej 200 PLN.

WAŻNE! Uczestnik otrzyma zwrot w wysokości stawki zakładu. W przypadku kuponu za 100 PLN, stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc 88 PLN. Wypłacany zwrot będzie zaokrąglany do pierwszego miejsca po przecinku, po odjęciu należnego podatku, np. zwrot 88,38 zł będzie zaokrąglany do 88,40 zł.

Swoisty cashback zostanie przyznany w ciągu doby od rozliczenia zakładu kwalifikującego i trafi na konto depozytowe, co oznacza, że nie będzie podlegał obrotowi przed ewentualną wypłatą.

Bonus od pierwszego depozytu w STS

Poza opisanymi powyżej promocjami STS (zakłąd bez ryzyka i freebet), nowo zarejestrowani gracze mogą skorzystać też ze standardowej oferty powitalnej, w skład której wchodzi bonus 100% od pierwszej wpłaty.

Wielkość premii bukmacherskiej uzależniona jest w tym wypadku od wysokości pierwszego depozytu. Maksymalnie gracz może otrzymać bonus o równowartości do 1 200 PLN.

Więcej promocji bukmacherskich i ich regulaminy dostępne są na oficjalnej stronie opisywanego bukmachera – www.STS.pl.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Nowy legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Fortuna Happy Hours na Ligę Mistrzów

Specjalne promo dla swoich graczy przygotował też bukmacher Fortuna, który wraca z ideą „Happy Hours”, dzięki której uczestnicy akcji mogą cieszyć się z wygranych większych o 14%, czyli nie odczuwają skutków podatku od gier i zakładów wzajemnych (12%).

„W dni meczowe Ligi Mistrzów między 17 a 18 dajemy możliwość podwyższenia wygranej o 14%. Wystarczy dodać bonus kursowy „Happy Hours” do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z oferty prematch” – informuje legalny bukmacher online.

Ta oferta specjalna dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej marki i w jej aplikacji mobilnej. Ponadto dotyczy całej oferty przedmeczowej, kuponów AKO i MAXIKOMBI z trzema zdarzeniami o kursie minimalnym 1,30 każde. Stawka minimalna takiego zakładu to minimum 20 PLN.

Fortuna – kod promocyjny na darmowy zakład

Szczegóły opisanej oferty specjalnej oraz innych promocji, a także ich pełne regulaminy –www.eFortuna.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button