Z LvBET wygrasz więcej na KSW 46!

W sobotę 1 grudnia startuje kalendarz adwentowy legalnego bukmachera LvBET. Z tej okazji na graczy czeka specjalny bonus na galę KSW 46! Zainteresowany?

Z LvBET wygrasz więcej na KSW 46! Fot.: KSW (materiały prasowe)
Z LvBET wygrasz więcej na KSW 46! Fot.: KSW (materiały prasowe)

Reguły sobotniej akcji specjalnej dedykowanej fanom sportów walki są banalnie proste. Wystarczy, że obstawisz dowolny pojedynek gali KSW 46, która odbędzie się w Arenie Gliwice lub walkę Wilder kontra Fury, a gdy Twój kupon okaże się trafiony LvBET powiększy wygraną aż o 14%!!!

Musisz jednak wiedzieć jeszcze o kilku rzeczach. Wyjątkowy bonus na wspomniane wydarzenia, co oczywiste, obowiązuje tylko dziś i dotyczy wyłącznie zakładów zawartych za pośrednictwem aplikacji mobilnej opisywanego bukmachera, a więc kupony postawione na tradycyjnej lub mobilnej stronie internetowej nie kwalifikują się!

Dobra informacją jest to, że do promocji nie musisz się w żaden sposób zapisywać, ani też zgłaszać się po należną premię w razie wygranej. Wszystko stanie się automatycznie po spełnieniu opisanych powyżej warunków.

Opisywana oferta jest pierwszą z dwudziestu czterech, który wchodzą w skład wirtualnego kalendarza adwentowego LvBET. Jutro i w kolejnych dniach czekać będą tam na Ciebie kolejne niespodzianki. Nie zapomnij sprawdzić, co to takiego!

Do udziału w akcji świątecznej legalnego bukmachera niezbędnej jest oczywiście posiadanie konta w LvBET, które założysz na oficjalnej stronie internetowej marki. Podczas rejestracji możesz skorzystać nie tylko ze standardowego pakietu powitalnego, ale też z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”!

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE – www.LvBET.pl


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button