Wygrają czy nie? STS ma dla graczy 10 PLN na Łotwa – Polska!

Łotwa – Polska to pierwszy mecz reprezentacji naszego kraju w październiku tego roku. Czy Biało-Czerwoni wygrają i nie zawiodą swoich fanów? W STS jako bonus można odebrać 10 PLN!

Wygrają czy nie? STS ma dla graczy 10 PLN na Łotwa - Polska!
Wygrają czy nie? STS ma dla graczy 10 PLN na Łotwa – Polska!

STS bonus na mecz Łotwa – Polska – co do zdobycia?

Bukmacher STS przygotował tym razem taką promocję, z której skorzystać mogą ci, co konto mają już od dawna. Rzadko bonusy dla starych graczy się zdarzają, dlatego tym lepiej dla tych, którzy mogą już obstawiać w STS! To coś zupełnie innego niż STS bonus powitalny!

Oferta specjalna to 10 PLN zwrotu w przypadku niepowodzenia w obstawianiu najbliższego meczu eliminacji Euro 2020 naszej kadry, Łotwa – Polska.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bonus dla starych graczy STS. Jak zgarnąć 10 PLN?

STS bierze pod uwagę zakład specjalny na to, że Polska zdobędzie co najmniej 2.5 gola, a Robert Lewandowski strzeli przy tym minimum jedną bramkę.

Stawka kwalifikacyjna to 21 PLN. Gracz obstawia kupon, a w przypadku, gdy nie udaje mu się trafić typu podanego powyżej, otrzymuje zwrot w wysokości 10 PLN.

Do promocyjnego kuponu można dodać także inne zdarzenia, jednak ich nietrafienie nie pozwala na otrzymanie ewentualnego zwrotu!

Bonus powitalny na Łotwa – Polska
⚽️⚽️⚽️

  1. Rejestracja na STS.pl + kod promocyjny „BETONLINE
  2. 29 PLN bez depozytu na start
  3. 200 PLN jako Zakład Bez Ryzyka
  4. 1200 PLN przy pierwszej wpłacie

Polska w październiku rozegra jeszcze jeden mecz w eliminacjach. Możecie być pewni, że także i na to wydarzenie przygotowany zostanie jakiś wyjątkowy bonus – będziemy was informować na bieżąco!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button