Weekendowa promocja STS na Puchar Świata w Zakopanem!

Już w ten weekend, dokładnie w dniach 24-26 stycznia, skoczkowie narciarscy rywalizować będą na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną.

Weekendowa promocja STS na Puchar Świata w Zakopanem!

STS cashback na skoki

Już na wstępie warto zaznaczyć, że z promocji, której poświęcona jest ta notka, mogą skorzystać wszystkie osoby, które posiadają internetowe konto bukmacherskie w serwisie online marki STS, legalnie działającego na terenie Polski operatora zakładów wzajemnych. Akcja ta jest również dostępna w punktach stacjonarnych.

Na czym dokładnie polega promo z okazji Pucharu Świata w Zakopanem 2020? Akcja polega na postawieniu kuponu SOLO (tzw. singiel, czyli zakład pojedynczy) na zwycięzce konkursu indywidualnego na Wielkiej Krokwi (niedziela 26 stycznia) za wskazaną w regulaminie stawkę. Mowa o kwocie 24 PLN lub 48 PLN.

WAŻNE! Do promocji kwalifikuje się wyłącznie pierwszy kupon spełniający warunki, który został postawiony za środki z konta depozytowego lub na Kartę STS w przypadku zawarcia kuponów w Punktach STS.

W przypadku, gdy zakład taki będzie trafiony gracz otrzyma należną mu wygraną. W przypadku przegranej, uczestnik akcji otrzyma na konto bonusowe lub kartę STS zwrot połowy wniesionej stawki.

Akcja trwa od dnia czwartku 23 stycznia do godziny 14:30 w niedzielę 26 stycznia. Bonusy zostaną przyznane najpóźniej do końca bieżącego miesiąca.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Pakiet powitalny STS 2020

Poza okazjonalnymi promocjami tj. „PŚ Zakopane. Bezpieczne 50%”, nowi gracze mogą liczyć także na korzyści płynące z tzw. pakietu powitalnego, w skład którego wchodzą obecnie dwa bonusy dostępne dla nowo zarejestrowanych klientów marki STS.

Z pierwszej można skorzystać wyłącznie na etapie zakładania konta poprzez wpisanie specjalnego kodu promocyjnego. Wpisując hasło o treści „BETONLINE” można zgarnąć darmowy zakład bez depozytu o równowartości 29 PLN.

Dla bardziej wymagających graczy jest też premia 100% od pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnej 1 200 PLN. Środki te będą mogły zostać wypłacone dopiero po dokonaniu wymaganego regulaminem obrotu w zakładach bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button