W STS zakład bez ryzyka na El Clascio!

Niedzielne spotkanie Realu Madryt z FC Barceloną (1 marca, godzina 21:00), znane na całym świecie jako Gran Derbi, elektryzuje fanów piłki. Trudno się dziwić, że bukmacherzy przygotowali z tej okazji specjalne promocje. Jedną z nich graczom oferuje marka STS.

W STS zakład bez ryzyka na El Clascio!

Zakład bez ryzyka na El Clasico w STS

Tytułowa oferta skierowana jest wyłącznie do osób, które w dniach 28 lutego-1 marca (piątek-niedziela) zdecydują się założyć swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online legalnego bukmachera STS. Nie jest to promocja dedykowana stałym klientom, a wyłącznie nowo zarejestrowanym.

W tym czasie należy również dokonać pierwszej wpłaty na założone wcześniej konto online i postawić pierwszy kupon na portalu internetowym bukmachera. Będzie on brał udział w opisywanej promocji na Gran Derbi 2020 tylko wtedy, jeśli zostanie rozliczony we wskazanym wcześniej okresie jej trwania.

Zakład bez ryzyka, jak sama nazwa wskazuje, wiąże się ze zwrotem stawki w razie porażki. W tym konkretnym przypadku mowa o cashbacku 100% do kwoty maksymalnej 200 PLN, który można zgarnąć w razie, gdy pierwszy kupon SOLO lub AKO okaże się przegrany.

WAŻNE! Uczestnik otrzyma zwrot w wysokości stawki zakładu. W przypadku kuponu za 100 PLN, stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc 88 PLN. Wypłacany zwrot będzie zaokrąglany do pierwszego miejsca po przecinku, po odjęciu należnego podatku, np. zwrot 88,38 zł będzie zaokrąglany do 88,40 zł.

Istotną informacją jest również to, że zwrot stawki zostanie wypłacony nie w formie bonusu bukmacherskiego, a wprost na konto depozytowe gracza w serwisie online organizatora akcji i co za tym idzie nie podlega obrotowi w zakładach sportowych, jak często bywa w przypadku tego typu promocji.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Nowy legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Kod promocyjny STS na 2020 rok

Promo na El Clasico 2020 to jednak nie wszystko,, na co mogą liczyć nowo zarejestrowani klienci legalnego bukmachera STS. Już podczas otwierania konta online i tylko wtedy można zgarnąć darmowy zakład bez depozytu.

Aby tak się stało należy wpisać kod promocyjny. Korzystając z hasła o o treści „BETONLINE” można otrzymać więcej niż w ramach standardowej oferty. Mowa o freebecie o równowartości 29 PLN.

W celu wypłaty tych środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty, a do obrotu zaliczają się stawki z wygranych kuponów o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1,91.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

STS bonus od pierwszej wpłaty

Dwie powyżej opisane promocje bukmacherskie to wciąż nie wszystko, z czego w ramach pakiety powitalnego mogą doświadczyć gracze, którzy zdecydują się założyć konto online w serwisie internetowym bukmachera STS.

Na nowych graczy czeka również tradycyjny, obecny w większości firm bukmacherskich, bonus od pierwszego depozytu, którego wysokości uzależniona jest o wielkości pierwszej wpłaty użytkownika.

W chwili obecnej mowa o premii bukmacherskie 100% do kwoty maksymalnej 1 200 PLN. Oczywiście również te środki bonusowe podlegają obrotowi w zakładach sportowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button