W STS bonus bez depozytu dla nowych klientów!

Szukasz okazji, żeby sprawdzić się w typowaniu zakładów sportowych, ale nie chcesz ryzykować własnych pieniędzy? STS przygotował ofertę, która może Cię zainteresować.

Jak łatwo domyślić się po tytule niniejszego tekstu, jest to promocja powitalna, a więc skierowana wyłącznie do osób, które nie mają jeszcze swojego konta internetowego u legalnego bukmachera STS i dopiero je założą.

Nie jest to specjalnie trudne, bo wystarczy odwiedzić oficjalny portal opisywanej marki, gdzie znajduje się formularz rejestracyjny, w którym należy podać podstawowe dane osobowe i załączyć skany dowodu tożsamości.

Osoby, które przy okazji zakładania konta chcą skorzystać z darmowego zakładu muszą w odpowiednią rubrykę wpisać specjalne hasło, dzięki któremu otrzymają freebet 25 PLN. Z ekskluzywnym kodem „betonline” można zgarnąć jeszcze więcej, bo dokładnie 29 PLN!

Oczywiście darmowe środki muszą zostać przeznaczone na zakłady sportowe zanim możliwa będzie ich wypłata na rachunek bankowy. Wymagany jest trzykrotny obrót po kursie minimalnym 1,91.

WAŻNE! Z regulaminu opisywanej akcji jasno wynika, że do obrotu zaliczane są wyłącznie kupony trafione. Nie jest to częsta sytuacja na polskim rynku zakładów bukmacherski, więc należy to podkreślić.

Freebet 25 PLN łączy się z bonusem 100% od pierwszego depozytu, co oznacza, że każdy klient może skorzystać z obu tych premii. W drugim przypadku mowa o kwocie maksymalnie 1 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button