W LvBET promocja na skoki narciarskie!

Po inauguracyjnych startach w Wiśle, skoczkowie narciarscy przenoszą się do fińskiej Ruki, gdzie od piątku do niedzieli rywalizować będą w dwóch kolejnych konkursach Pucharu Świata 2018/19, a LvBET przygotował dla swoich klientów małą niespodziankę!

W LvBET promocja na skoki narciarskie!
W LvBET promocja na skoki narciarskie!

Co jest tą niespodzianką? Bonus do wygranej w wysokości +7%! Ta oferta specjalna skierowana jest do wszystkich klientów legalnego bukmachera LvBET i nie wymaga zapisywania się do udziału w akcji czy też zgłaszania się po należną premię. Wszystko dzieje się automatycznie po spełnieniu kilku warunków.

Na wstępie należy zaznaczyć, że z opisywanej promocji będzie można skorzystać tylko w dniach 23 listopada (godzina  10:00) – 25 listopada (godzina 22:00) i dotyczy ona wyłącznie zakładów pochodzących z oferty LvBET na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, jakie zostaną rozegrane w Ruce nieopodal Kuusamo.

Szalenie ważnie jest również to, że akcja bonusowa dotyczy TYLKO kuponów postawionych w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LvBET, a więc te postawione poprzez stronę internetową lub jej wersję mobilną nie będą kwalifikowane do premii specjalnej! Ponadto opisywane promo nie dopuszcza grania zakładów specjalnych i długoterminowych oraz obstawiania za środki bonusowe.

Dokładnie wszystkie pozostałe rodzaje zakładów tzn. przedmeczowe, na żywo, pojedyncze czy kombi są dopuszczalne. Dobrą informacją jest tą, że premię w wysokości +7% do wygranej możesz zyskać za wszystkie spełniające warunki kupony, a nie tylko za jeden!

Jeśli jeszcze nie założyłeś konta, ale masz taki zamiar, to pamiętaj, że będziesz mógł skorzystać także nie tylko ze standardowego pakietu powitalnego LvBET, ale też ze specjalnego kodu promocyjnego. Hasło brzmi: „BETONLINE„!

Nie masz jeszcze konta u bukmacher online LvBET? Założysz je na
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button