W LVbet promocja na mecze Polaków!

33

Działająca legalnie na polskim rynku zakładów wzajemnych firma LvBET przygotowała specjalną promocję z okazji listopadowych spotkań reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na czym ona polega?

Reprezentacja Polski prowadzona przez Jerzego Brzęczka rozegra w listopadzie swoje dwa ostatnie mecze w tym roku. W czwartek 15 listopada zmierzy się w spotkaniu towarzyskim z Czechami, a pięć dni później w pojedynku Ligi Narodów UEFA z Portugalią. To właśnie z tej okazji LvBET przygotował wyjątkową ofertę.

W ramach okazjonalnej akcji promocyjnej legalny bukmacher LvBET zdecydował zwiększyć wygrane swoich klientów aż o 14%, co oznacza, że gracze, którzy skorzystają z tej promocji będą mogli się cieszyć wygraną nawet większą niż w przypadku gry bez podatku!

Co ważne, użytkownik nie musi zapisywać się do tej akcji. Wszystko dzieje się automatycznie. Trzeba jednak spełnić określone warunki, by móc skorzystać z dedykowanej oferty.

Zakłady ze specjalnie przygotowanym bonusem można obstawiać tylko poprzez aplikację mobilną LvBET. Kupony zagrane za pośrednictwem strony internetowej czy w jej wersji mobilnej nie będą brane pod uwagę.

Promocja będzie aktywowana na dwie godziny przed startem meczów Biało-Czerwonych z Czechami i Portugalią. Co za tym idzie, 15 listopada rozpocznie się o godzinie 16:45, a 20 listopada dwie godziny później. Koniec każdej z nich nastąpi w momencie zakończenie tych pojedynków. Zakłady zagrane później nie będą kwalifikowały się do bonusu 14%.

Świetną sprawą jest też to, że typerzy nie muszą w tym czasie obstawiać wyłącznie meczów reprezentacji Polski. Otrzymali bowiem możliwość stawiania zakładów na inne spotkania tj. pojedynki towarzyskie czy inne potyczki Ligi Narodów UEFA.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.