W jaki sposób można obstawiać zakłady w firmach bukmacherskich?

Jest wiele argumentów, które przekonują Polaków do wybrania najlepszych firm bukmacherskich. Niektórzy decydują się na takie podmioty, ponieważ chcą poczuć większe emocje. Większość stawia na legalne firmy bukmacherskie, aby zarabiać pieniądze. Okazuje się, że możesz to robić korzystając z kilku metod. W jaki sposób nowoczesne firmy bukmacherskie oferują zatem swoje usługi?

jak obstawiac u bukmacherów
W jaki sposób można obstawiać zakłady w firmach bukmacherskich?

Obstawianie u bukmachera – Punkty stacjonarne

Kiedyś obstawianie w lokalach stacjonarnych było jedynym możliwym rozwiązaniem na tej płaszczyźnie. Dzisiaj, na szczęście, Klienci mają zdecydowanie więcej opcji do wyboru. Zajmijmy się jednak tym wariantem. Na początek informacja dotycząca tego, gdzie znajdują się lokale bukmacherskie w Polsce. Przede wszystkim chodzi o największe miasta oraz miasteczka. Niekiedy punkty stacjonarne oferują swoje usługi także w dość małych lokalizacjach.

Jakie firmy bukmacherskie zajmują się tym zagadnieniem? W głównej mierze jest to STS. Po przeanalizowaniu statystyk można dojść do wniosku, że ta firma posiada zdecydowanie najwięcej punktów stacjonarnych na terenie naszego kraju. Warto zaznaczyć, że te lokale są bardzo dobrze wyposażone. Nie brakuje np. urządzeń służących do przeglądania oferty. Dzięki temu nie tworzą się niepotrzebne kolejki (chodzi nam o osoby, które chcą dowiedzieć się, co można zagrać w danym dniu lub jutro). W niektórych lokalach STS na jednej zmianie pracują nawet dwie osoby. Dzięki temu przyjmowanie zakładów, czy rozliczanie wygranych kuponów odbywa się dość szybko.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie inne firmy bukmacherskie oferują swoje usługi w ten sposób? Jest to także np. Fortuna. Nie da się jednak ukryć, że ten bukmacher ma sporo mniej lokali stacjonarnych na obszarze Polski (niż STS). Jeśli chcesz w ten sposób obstawiać, to możesz zdecydować się także na takie podmioty, jak LV BET, czy Superbet. Kto przeważnie wybiera typowanie w punktach stacjonarnych? Są to osoby, które mieszkają niedaleko tego typu lokali. Nietrudno zauważyć, że są one przede wszystkim odwiedzane przez osoby starsze.

Obstawianie przez internet – dlaczego jest coraz popularniejsze?

Aktualnie nie brakuje osób, które decydują się finalnie na firmy bukmacherskie działające online. Nie mieszkasz zbyt blisko punktów stacjonarnych? Nie mijasz ich po drodze do pracy? A może jesteś ze wsi? W takim razie warto zdecydować się na obstawianie przez internet. Ten wariant jest dobry nie tylko z tego względu. Co jeszcze powoduje, że tak dużo osób wybiera typowanie przez sieć? Chodzi o możliwość zaoszczędzenia czasu oraz tak samo pieniędzy. Wszak nie musisz wydawać gotówki na dojazdy itp.

Jeśli zdecydujesz się na firmy bukmacherskie online, to będziesz mógł szybko zarejestrować się oraz dokonać wpłaty. Dzięki temu skorzystasz z atrakcyjnych bonusów powitalnych. W tym momencie STS oferuje np. podwojenie depozytu (100% do 1200 PLN). Możesz także wybrać np. zakład bez ryzyka oferowany przez Fortunę (do 600 PLN). Osoby obstawiające przez internet mają prawo liczyć nie tylko na bonusy bukmacherskie. Systematycznie są bowiem oferowane także promocje dla stałych Klientów. Co jeszcze przemawia za tym, aby grać przez internet? Wszystko masz w jednym miejscu. Jeśli wygrasz, to nie musisz iść z kuponem do punktu stacjonarnego. A tak wygląda odbieranie wygranej w lokalach naziemnych. Tutaj jest o wiele prościej.

obstawianie superbet
Obstawianie meczów w Superbet z kodem promocyjnym: BETONLINE

W końcu wygrana jest automatycznie dodawana do stanu Twojego konta. Poza tym masz pod ręką wszystkie zagrane przez Ciebie kupony pojedyncze albo akumulowane. Dzięki temu możesz np. dokładnie przeanalizować, jak Ci idzie. To ważne. Na tej podstawie można wyciągnąć wiele wniosków i poprawić swoją grę w najbliższym czasie.

Aplikacja mobilna do obstawiania meczów

Najlepsze firmy bukmacherskie coraz bardziej idą do przodu. Dawniej ludzie zainteresowani zakładami mogli je obstawiać tylko w punktach stacjonarnych. Teraz możliwości jest o wiele więcej. I bardzo dobrze. Jedną z nich jest typowanie dzięki skorzystaniu z aplikacji mobilnej. Czym cechuje się ta opcja? Warto zaznaczyć, że możesz skorzystać z aplikacji mobilnej w sposób całkowicie darmowy. Nie czekają Cię na tej płaszczyźnie żadne wydatki.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Na pewno zastanawiasz się, co trzeba zrobić, by ta opcja została wdrożona w życie. W pierwszej kolejności aplikacja mobilna powinna być pobrana na Twój telefon. Potem trzeba ją zainstalować. Dzięki temu będziesz mógł później typować nawet wtedy, kiedy jesteś poza własnym mieszkaniem, czy domem. Musisz mieć tylko swój telefon komórkowy oraz podłączenie do internetu.

Im większy wybór, tym lepiej!

Nie musisz ograniczać się tylko do jednej opcji. Jeśli masz możliwość korzystania z wielu dostępnych wariantów, to bardzo dobrze. Przede wszystkim zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej. Osoby, które typują przez internet o tym zapominają. Warto zaznaczyć, że dzięki apce mobilnej będziesz mógł przeglądać ofertę, typować itp. nawet poza aktualnym miejscem zamieszkania. Czasami może zdarzyć się tak, że będziesz chciał coś zagrać. Jeśli nie będzie Cię zaś wtedy w domu, to wówczas możesz skorzystać z tego narzędzia. Dzięki temu żadna dobra okazja na zarobek itp. nie przejdzie Ci obok nosa.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button