W Fortunie Happy Hours na skoki narciarskie!

Na przełomie roku w zakładach bukmacherskich królują przede wszystkim skoki narciarskie i związane z nimi promocje. Znajdziesz je też w Fortunie.

W Fortunie Happy Hours na skoki narciarskie!
W Fortunie Happy Hours na skoki narciarskie!

Czwartek 3 stycznia to dzień kwalifikacji do trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni, który przeniósł się własnie z Niemiec do Austrii, gdzie w piątek odbędą się kolejne zawody popularnego cyklu. To właśnie jutro będzie kolejna okazja, żeby zgarnąć specjalny bonus od legalnego bukmachera Fortuna.

Mowa o promocji „Happy Hours na skoki narciarskie”, dzięki której gracze Fortuny mogą liczyć na wygrane większe aż o 14%. Zainteresowany, ale nie wiesz jak skorzystać z tej oferty specjalnej? Już tłumaczymy krok po kroku.

Wystarczy, że do swojego kuponu AKO lub MAXIKOMBI dodasz zdarzenie „bonus Happy Hours”. Zakład taki musi się składać z co najmniej trzech zdarzeń z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie, a jego minimalna stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN!

Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na skoki narciarskiej i nie łączy się z innymi jak np. Superoferta, Hit Dnia, Zakładem Bezpiecznym czy Early Cash Out!

Ten rodzaj oferty specjalnej wiąże się również z koniecznością postawienia kuponu w określonym okienku czasowym. W przypadku Turnieju Czterech Skoczni otwiera się ono na dwie godziny przed serią próbną i zamyka wraz z jej początkiem.

W szczegółach wygląda to tak. Z promocji Happy Hours na konkurs w Innsbrucku (piątek 4 stycznia) będzie można skorzystać od godziny 10:30 do 12:30. W przypadku zmagań w Bischofshofen (niedziela 6 grudnia) od 13:30 do 15:30.

Nie masz jeszcze internetowego konta u legalnego bukmachera Fortuna? Założysz je na oficjalnej stronie opisywanej marki, zupełnie za darmo. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz również skorzystać z aktualnego kodu promocyjnego: BETONLINE.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE – www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button