W Fortunie bonus na Australian Open!

Już w najbliższy poniedziałek, 14 stycznia, tuż po północy czasu polskiego, najlepsi tenisiści i tenisistki rozpoczną zmagania w pierwszym turnieju Wielkiego Szlema 2019. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus dla swoich graczy.

W Fortunie bonus na Australian Open!
W Fortunie bonus na Australian Open!

W singlowych turniejach głównych Australian Open zobaczymy w sumie czterech reprezentantów Polski. Tenisistki Magdę Linette i Igę Świątek oraz tenisistów Huberta Hurkacza i Kamila Majchrzaka. Oni jednak do rywalizacji przystąpią dopiero we wtorek.

Legalny bukmacher Fortuna, żeby umilić ten czas oczekiwania proponuje swoim klientom bonus w wysokości 20 PLN (w punktach FPK). Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć ekstra środki na grę?

Otóż w dniu obowiązywania opisywanej akcji specjalnej, a więc w poniedziałek 14 stycznia do godziny 23:59, należy postawić trzy kupony live. Każdy o wartości minimum 20 PLN.

Zakłady te mogą przybrać formę kuponów SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, ale na każdym z nich musi się znaleźć przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na Australian Open.

Każdy gracz, który spełni te warunki może otrzymać tylko jeden bonus 20 PLN, który zostanie mu dopisany do konta w formie punktów FPK w dniu 15 stycznia (do godziny 23:59).

Opisywana oferta specjalna dotyczy zakładów zawartych za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej bukmachera Fortuna oraz aplikacji mobilnej tej marki.

Nie masz jeszcze swojego iKonta w Fortunie? Nic straconego! Możesz je zarejestrować w każdej chwili. Podczas wypełniania formularza, jeśli tylko ze chcesz, możesz też użyć ekskluzywnego kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce wpiszesz hasło: BETONLINE.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button