W forBET aż dwie promocje na wtorek z Ligą Mistrzów!

16 marca czekają nas dwa spotkania rewanżowe 1/4 finału UEFA Champions League. Legalny bukmacher forBET dla swoich graczy przygotował również dwie promocje.

W forBET aż dwie promocje na wtorek z Ligą Mistrzów!

forBET tnie ryzyko

Pierwsza z dzisiejszych akcji dotyczy wszystkich czterech spotkań ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA, które zaplanowano na ten tydzień. W jej ramach klienci marki wskazanej w tytule mogą liczyć na zwrot stawki, jeśli ich kupon okaże się przegrany.

Na stuprocentowy cashback będą mogli liczyć gracze, których kupon nie wszedł tylko przez jeden błąd. Zakłady, na których pojawiły się dwa błędy lub więcej będą objęte zwrotem połowy stawki.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej oferty specjalnej. Spełnionych musi zostać kilka warunków:

  • stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 49 PLN lub 99 PLN;
  • na kuponie muszą znajdować się DOKŁADNIE 4 zdarzenia – wszystkie muszą pochodzić z oferty Ligi Mistrzów;
  • kurs minimalny każdego ze zdarzeń to 1,30;
  • wyłącznie zakłady przedmeczowe;
  • zakłady systemowe, zagrane za środki bonusowe oraz zakładające zwrot nie są zaliczane do promocji.

Zwrot stawki zostanie przyznany w formie bonusu, który przed wypłatą na konto bankowe uczestnika akcji będzie musiał zostać czterokrotnie obrócony w zakładach sportowych.

Freebet w forBET

Wyższe wygrane

Opisana powyżej promocja łączy się również z kolejną odsłoną akcji „Super Tydzień”. We wtorek jest to bonus +14% dla kuponów zagranych we wtorek 16 kwietnia pomiędzy godziną 15:00 a 21:00.

Tym samym stawiając kupon na wszystkie cztery spotkania Ligi Mistrzów UEFA w podanym powyżej okresie, można liczyć na dodatkową premię, w momencie, gdy kupon okaże się wygrany.

Promocja startowa

Warunkiem skorzystania z obu ofert specjalnych jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego w forBET. Nie masz jeszcze swojego konta online?

Możesz zarejestrować je w każdej chwili bez wychodzenia z domu i całkowicie za darmo. Podczas wypełniania formularza możesz też użyć kodu promocyjnego.

Dzięki niemu można zgarnąć więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej, na którą składają bonusy od trzech pierwszych wpłat (100%, 75% i 50%). Łącznie do nawet 1 200 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button