W BetFan cashback na Ligę Mistrzów!

We wtorek i środę (5-6 listopada) rozegrane zostaną mecze 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Legalny bukmacher BetFan przygotował z tego okazji specjalną ofertę dla swoich graczy.

W BetFan cashback na Ligę Mistrzów!

Promocja na Ligę Mistrzów w Betfan

Tytułowa promocja skierowana jest do wszystkich klientów marki, którzy posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie w jej oficjalnym serwisie online i zdecydują się postawić w dniu 5 listopada kupon spełniający warunki akcji.

Mowa o zakładzie dokładnie za 999 PLN, na którym znajdą się typy na trzy wtorkowe mecze UEFA Champions League, pochodzące z oferty przedmeczowej i posiadające kurs minimalny na poziomie co najmniej @1,50.

WAŻNE! Do promocji nie kwalifikują się kupony z zakładami typu typu „remis nie ma zakładu”, „drużyna X wygra nie ma zakładu” oraz zdarzenia, które zostaną rozliczone później niż do godziny 23:59 w dniu 5 listopada (wtorek), a także te zagrane za środki bonusowe i systemowe.

W przypadku, gdy kupon spełniający wszystkie warunki okaże się przegrany, gracz otrzyma bonus bukmacherski w wysokości 50 PLN z mnożnikiem x10, czyli de facto cashback 50%. Każdy uczestnik akcji może otrzymać zwrot tylko za pierwsze kwalifikujący się kupon!

Środki bonusowe zostaną przypisane do konta gracza Betfan w środę 6 listopada i podlegają pięciokrotnemu obrotowi w zakładach sportowych zanim ich wypłata na konto bankowe będzie możliwa.

Szczegóły obrotu cashbackiem oraz wszystkie inne informacje na temat opisywanej oferty, w tym jej regulamin, znajdują się na oficjalnej stronie organizatora, marki BetFan.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Nowy legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Nowy kod promocyjny BetFan

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w akcji, której poświecono pierwszą część tego wpisu jest posiadanie konta online w serwisie internetowym BetFan.

Proces rejestracji obywa się w całości przez Internet i trwa kilka minut. W trakcie wypełniania formularza można skorzystać z kodu promocyjnego BETFAN, który uprawnia do odebrania zakładu bez ryzyka do równowartości 100 PLN.

Poza zakładem bez ryzyka na nowych graczy czeka też pakiet powitalny. W ramach tzw. „Pakietu Pudziana” każdy nowo zarejestrowany użytkownik może zgarnąć bonusy od trzech pierwszych wpłat.

Każda z tych premii bukmacherskich uzależniona jest od wielkości depozytu. Mowa o bonusach 100% do równowartości 1 000 PLN każdy (bonusy 100 PLN z mnożnikiem x10).


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button