W BetClic nowy kod promocyjny na 2020 rok!

Nowy rok przyniósł zmiany w ofertach powitalnych poszczególnych bukmacherów. Jedną z nich jest nowy kod promocyjny marki BetClic Polska, dzięki któremu gracze mogą zyskać na start jeszcze więcej niż do tej pory.

W BetClic nowy kod promocyjny na 2020 rok!

BetClic Cashback do 550 PLN z kodem promocyjnym

Tytułowa oferta skierowana jest do graczy, którzy dopiero zdecydują się założyć swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online legalnego operatora, jakim jest bukmacher BetClic Polska. Jeśli jesteś już klientem tej marki, akurat ta propozycja nie jest skierowana do Ciebie, ale możesz skorzystać z oferta specjalnych dla stałych graczy.

Cashback na start do kwoty maksymalnej 550 PLN jest możliwy do zdobycia tylko na etapie zakładania konta w serwisie online wskazanego bukmachera. Wystarczy w formularzu wpisać specjalny kod promocyjny. W szczegółach wygląda to tak:

1) Rejestracja konta w serwisie online www.betclic.pl (wystarczy wypełnić formularz przez Internet, wpisując w dedykowane pole kod o treści KOD550);
2) Logowanie na założone konto online i wpłata środków na zarejestrowane internetowe konto bukmacherskie;
3) Postawienie pierwszego kuponu online z salda depozytowego.

W przypadku, gdy pierwszy kupon online uczestnika akcji będzie przegrany. Może on liczyć na zwrot stawki do kwoty maksymalnej 550 PLN. Zostanie on zaksięgowany na saldzie bonusowym i będzie podlegał obrotowi w zakładach sportowych zanim jego wypłata na konto bankowe gracza będzie możliwa.

WAŻNE! Zwrot stawki dotyczy kwoty już po odjęciu należnego podatku od gier i zakładów wzajemnych (12%). Przykładowo: Stawiając 100 PLN odjęte zostanie 12 PLN na podatek. Wówczas cashback wyniesie 88 PLN.

Nowy kod promocyjny BetClic na 2020 rok

Więcej szczegółów, w tym pełen regulamin opisywanej promocji do znalezienia na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera online – BetClic.

Promocje dla stałych graczy w BetClic

Poza ofertą powitalną dla nowych graczy marka BetClic ma też oferty specjalne dla użytkowników, którzy zdecydowali się na rejestrację już jakiś czas temu i korzystają z usług tego operatora.

Mowa m.in. o akcji „Wielka Gra”, w ramach której główna nagroda wynosi aż 4 000 PLN. Jest też „Piłkarski JackPot” skierowany do typerów angielskiej Premier League, gdzie w puli jest 35 000 PLN.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Nowy legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Klienci marki mogą skorzystać też z BOOST BetClic, czyli podwyższonego kursu na najciekawsze zdarzenia danego dnia z oferty bukmacherskiej. Informacje o wybranym zdarzeniu można znaleźć na portalu bukmachera oraz w jego mediach społecznościowych.

Regularnie pojawiają się również inne promocje okazjonalne, jak chociażby te na europejskie puchary, Ligę Mistrzów i Ligę Europy UEFA.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button