W BetClic bonus za każdego gola Polaków przeciwko Łotwie!

W czwartek 10 października o godzinie 20:45 Biało-Czerwoni rozpoczną swój siódmy mecz w ramach Eliminacji UEFA EURO 2020. Właśnie z tej okazji legalny bukmacher BetClic przygotował ofertę specjalną dla swoich gracz. Zainteresowany szczegółami?

W BetClic bonus za każdego gola Polaków przeciwko Łotwie!

Bonusy za bramki

Bukmacher BetClic, który jest jednym z legalnych operatorów zakłądów wzajemnych działających na terenie Polski, oferuje swoim klientom bonus o równowartości 5 PLN za każdą bramkę reprezentacji Polski w meczu przeciwko Łotwie, który zostanie rozegrany w czwartek 10 października w Rydze.

Co trzeba zrobić, żeby wziąc udział w tej promocji? Po pierwsze i najważniejsze, trzeba się do niej po prostu zapisać na oficjalnej stronie organizatora. Po drugie, należy postawić zakład kwalifikujący do udziału w akcji.

Mowa o kuponie pojedynczym na mecz Łotwa – Polska, na którym musi znaleźć się zakład o kursie minimalnym 1,70. Stawka minimalna takiego singla nie może być mniejsza niż 20 PLN, jeśli gracz chce wziąć udział w opisywanym promo.

WAŻNE! Bez względu na liczbę kuponów kwalifikujących, każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jeden bonus za każdą kolejną bramkę!

Należne premie bukmacherskie (przy wyniku 1:0 będzie to 5 PLN, przy 3:0 15 PLN, a przy 5:0 już 25 PLN) zostaną dopisane do kont uprawnionych graczy w dniu 11 października.

Na koniec przypominamy, że Łotysze przegrali wszystkie z dotychczasowych sześciu spotkań Eliminacji UEFA EURO 2020. U siebie ponosili porażki w stosunku 0:3, 0:2 i 0:5.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Rejestracja konta i kod promocyjny

Udział w opisanej powyżej promocji możliwy jest tylko w wypadku osób, które posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online BetClic Polskawww.betclic.pl. To właśnie tam można również wypełnić formularz rejestracji.

Podczas podawania danych osobowych, które są wymagane przy otwierania konta online można również skorzystać z kodu promocyjnego o treści „KOD510„, który uprawnia do odebrania zakładu bez ryzyka.

W przypadku, gdy pierwszy zakład online zostanie przegrany, opisywany bukmacher zwróci w formie bonusu stawkę (wkład minus podatek) do kwoty maksymalnej 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button