Tylko w piątek większe wygrane w Totolotku!

Czy kupony u legalnych bukmacherów mogą być uwolnione od podatku? Tak tao możliwe, ale tylko w ramach promocji. Jedną z takich oferta specjalnych dla swoich graczy przygotowała marka Totolotek.

Tylko w piątek większe wygrane w Totolotku!

Akcja promocyjna „Gram Grubo Piątek! Zwiększamy wygrane o 14%” została zainicjowana w 2018 roku i trwać będzie do odwołania. Dzięki niej gracze posiadający swoje bukmacherskie konto internetowe mogą nie odczuć skutków podatku od zakładów wzajemnych.

Co trzeba zrobić, żeby móc się cieszyć z wygranych większych aż od 14%? Wystarczy postawić kupon w piątek za stawkę równą 100 PLN lub wyższą. Musi znaleźć się na nim przynajmniej jedno zdarzenie z oferty Toto-Mix lub Live.

Istotne są również kursy. Cały kupon musi mieć mnożnik co najmniej 2,00 a pojedynczy typ nie może mieć mniejszego niż 1,06. To już w zasadzie wszystkie wymogi. Po ich spełnieniu do kwoty ewentualnej wygranej zostanie doliczony opisywany bonus +14%.

WAŻNE! Promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (promocją nie dotyczy zakładów systemowych, ale każdy uczestnik akcji może zgarnąć dowolną liczbę premii, a nie tylko jedną.

Aby wziąć udział w akcji „Gram Grubo Piątek” niezbędne jest posiadanie konta bukmacherskiego na oficjalnej stronie Totolotka. Jego założenie nie zajmuje wiele czasu, więc jeśli jesteś zainteresowany, to spokojnie zdążysz zrobić to jeszcze dziś.

Nowi gracze mogą liczyć na dodatkowe bonusy. Obecnie pakiet powitalny składa się z bonusu od pierwszego depozytu (100% do 1 000 PLN) i freebeta o wartości 20 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button