Tylko dziś aż do 500 PLN od forBET!

Bukmacher forBET przygotował kolejną ofertę specjalną dla swoich graczy. Tym razem mowa o bonusie od depozytu, który można zgarnąć tylko dziś, w środę 9 grudnia!

Tylko dziś aż do 500 PLN od forBET!
Tylko dziś aż do 500 PLN od forBET!

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów opisywanej marki, którzy zdecydują się dziś do godziny 23:59 dokonać depozytu środków na swoje internetowe konto bukmacherskie.

W nagrodę otrzymają dodatkowe środki w wysokości 50% wpłaty aż do kwoty 500 PLN. Nie dysponujesz taką kwotą a też chciałbyś załapać się na bonus? Nic straconego!

Premia 50% od depozytu przysługuje bowiem wszystkim graczom, którzy wpłacą dziś do forBET co najmniej 20 PLN. Można więc powiedzieć, że akcja skrojona jest na każdą kieszeń.

Po dokonaniu wpłaty ekstra środki pojawią się na koncie bonusowym, ale będą na nim zablokowane do chwili dokonania jednokrotnego obrotu kwotą depozytu po kursie minimalnym 2,00.

WAŻNE! Warunek ten zostanie uznany za spełniony dopiero w momencie rozliczenia zakładu, a nie już w chwili jego postawienia. Po rozliczeniu bonus od depozytu będzie do dyspozycji gracza.

Zanim będzie możliwa jego wypłata na konto bankowe uczestnik akcji musi dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2,00. Ma na to dokładnie 14 dni od momentu aktywacji.

Nie masz jeszcze konta w forBET, a zainteresowała Cię oferta specjalna marki? To nie problem. Jego otworzenie zajmuje tylko parę minut i jest bezpłatne.

Formularz rejestracyjny znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej bukmachera, a podczas jego wypełniania możesz również wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny: BETONLINE.

Regulamin opisywanej promocji znajdziesz na – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button