Tydzień promocji w forBET!

Legalny bukmacher forBET przygotował ofertę specjalną na pierwszy tydzień kwietnia. Codziennie do siódmego dnia miesiąca na graczy czekać będzie nowa promocja. Zainteresowany szczegółami?

Tydzień promocji w forBET!

Promo przez cały tydzień

W środę 3 kwietnia na klientów marki forBET czeka akcja związana z Wirtualnymi Sportami. Łącznie można zgarnąć 60 PLN w formie bonusów (3x 20) za trzy pierwsze kupony, jeśli te okażą się przegrane. Gdy jeden z nich okaże się zwycięski, to cashback wynosił będzie 40 PLN, a gdy dwa to 20 PLN.

Tłusty Czwartek w Wielkim Poście? Takie rzeczy też są możliwe. Darmowy zakład o równowartości 25 PLN będzie mógł zgarnąć każdy kto za minimum 100 PLN postawi kupon składający się z minimum trzech zdarzeń o kursie łącznym 2,50 lub wyższym (kursy minimalne typów to 1,30).

W piątek od godziny 6:00 do 12:00 można zgarnąć dodatkowe +14% do wygranych, czyli tak jakby grać bez podatku. To nawiązanie do akcji „Kto rano wstaje, temu forBET daje”, która trwała do końca marca.

W weekend coś dla ekspertów polskiej ekstraklasy. Bukmacher deklaruje ofertę z najwyższymi kursami na rynku, doceniając tym samym graczy, którzy decydują się typować nasze rodzime rozgrywki.

Szczegóły każdej z opisywanych promocji oraz ich regulaminy można znaleźć na oficjalnym portalu internetowym bukmachera Forbet.

Bonus w forBET; Kod: betonline

Rejestracja konta online

Niezbędne do skorzystania z powyższych ofert specjalnych jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego w forBET. Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić stronę marki i wypełnić formularz.

Podczas jego wypełniania, poza niezbędnymi danymi osobistymi, można wykorzystać również ekskluzywny kod promocyjny, dzięki któremu można zgarnąć więcej niż w ramach standardowego pakietu na start.

Bonus na start

Zastanawiasz się, co czeka na nowych graczach w ramach oferty powitalnej? Są to bonusy aż od trzech pierwszych depozytów, dzięki czemu można zwiększyć budżet na grę o w sumie 1 200 PLN.

Premia od pierwszej wpłaty to dokładnie 100% do 400 PLN. Kolejne również sięgają tej kwoty, ale za drugi depozyt otrzymamy 75% jego wartości do wskazanego maksimum a za trzeci 50%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button