Totolotek z bonusem na Ligę Mistrzów!

We wtorek i środę (26-27) listopada rozegrane zostaną spotkania przedostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Legalny bukmacher Totolotek przygotował z tej okazji ofertę specjalną, w ramach której można zgarnąć bonus o równowartości 28 PLN.

Totolotek z bonusem na Ligę Mistrzów!

Totolotek bonus na wtorek z Ligą Mistrzów

Już na wstępie należy zaznaczyć, że opisywana promocja obowiązuje wyłącznie w dniu 26 listopada (wtorek), a każdy jej uczestnik może zgarnąć tylko jeden bonus bukmacherski bez względu na to, ile kuponów spełniających warunki akcji postawi.

Aby załapać się na premię bukmacherską w wysokości 28 PLN należy postawić kupon kwalifikujący, który musi spełniać kilka warunków. W telegraficznym skrócie wygląda to mniej więcej tak:

  • należy postawić singla, kombi lub multiwaya na wtorkowe mecze LIGI MISTRZÓW UEFA;
  • minimalna stawka – 128 PLN;
  • na kuponie mogą znaleźć się typy wyłącznie na wskazane powyżej rozgrywki.

Pełen regulamin promocji do znalezienia na oficjalnej stronie internetowej organizatora akcji, marki Totolotek – www.TOTOLOTEK.pl.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Nowy legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Totolotek bonus powitalny

Na nowych graczy Totolotka poza promo dla stałych graczy czeka też oferta dedykowana wyłącznie świeżo zarejestrowanym klientom. Jej głównym punktem jest bonus na start, którego wielkość uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty.

Maksymalnie można zgarnąć premię od pierwszego depozytu w wysokości 100% do kwoty maksymalnej 1 000 PLN. Oczywiście tej środki przed możliwością wypłaty muszą zostać obrócone w zakładach sportowych zgodnie z regulaminem promo.

Totolotek bonus w aplikacji mobilnej

W dzisiejszym świecie trudno sobie wyobrazić bukmachera bez aplikacji mobilnej, więc nie jest żadnym zaskoczeniem, że posiada ją również marka Totolotek. Jest ona dedykowana użytkownikom sprzętu z Androidem.

Po darmowym ściągnięciu i zainstalowaniu oprogramowania na urządzenia przenośne można ubiegać się o bonus 100% od pierwszego depozytu w aplikacji do kwoty maksymalnej 49 PLN.

Promocja ta łączy się z bonusem powitalnym, więc można skorzystać z nich obu, nie trzeba wybierać tylko jednej z nich.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button