Tenisowy bonus w BetClic!

Wielkoszlemowy US Open wkracza w decydującą fazę. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic przygotował dla swoich graczy specjalną promocję. Zainteresowany szczegółami?

Tenisowy bonus w BetClic!

Bonus na tenis w Betclic

Zasady tytułowej akcji nie są szczególnie skomplikowane. Będzie ona trwała od poniedziałku 2 września do niedzieli 8 września włącznie, a w jej ramach można zgarnąć bonus za aktywność w wysokości 25 lub 50 PLN, który zostanie przyznany w poniedziałek 9 września.

Na czym dokładnie polega tenisowa promocja w Betclic?. Jest ona skierowana do użytkowników, którzy typują tenis i we wskazanym powyżej okresie postawić przynajmniej trzy kupony, które spełniają regulaminowe warunki. Oto one:

  • kupon pojedynczy lub wielokrotny na tenis;
  • zakład przedmeczowy lub na żywo;
  • łączny kurs minimalny 1.80;
  • stawka minimalna 20 PLN.

Wysokość przyznanej na koniec akcji promocyjnej premii bukmacherskiej uzależniona jest od liczby zagranych zakładów. Za trzy kupony spełniające powyższe warunki można otrzymać bonus 25 PLN. Za minimum 5 dwukrotność tej sumy (50 PLN).

Warto zwrócić uwagę również na to, że bonusy bukmacherskie w Betclic muszą zostać czterokrotnie obrócone po łącznym kursie 2,00 zanim będą mogły zostać wypłacone.

WAŻNE! Przed przystąpieniem do akcji należy się do niej zapisać poprzez kliknięcie opcji „DOŁĄCZ TUTAJ”, w tekście o promocji na oficjalnym portalu marki.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Betclic Cashback na start

Udział w opisanej powyżej akcji tenisowej mogą wziąć jedynie osoby, które posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie na portalu BetClic. Jego założenie wiąże się również z innymi premiami.

Jedną z nich jest cashback na pierwszy zakład do kwoty 500 PLN maksimum. Przy czym mowa o kwocie, która została pomniejszona o podatek, co oznacza, że maksymalny zwrot otrzymają osoby, które postawiły swój pierwszy kupon za 568 PLN.

Jak zdobyć ten swoisty zakład bez ryzyka? Otóż podczas rejestracji konta online należy wpisać specjalny kod promocyjny. Jego treść to „KOD500”.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button