STS aplikacja mobilna. Pobieranie apki na telefon. Jak ściągnąć APK na Androida?

Aplikacja mobilna STS umożliwia korzystanie z pełnej oferty bukmachera, ale w wyjątkowo przystępnej wersji na sprzęt przenośny. Jak wyglądanie pobieranie programu na telefon? Sprawdźcie już teraz, w jaki sposób ściągnąć plik APK!

STS aplikacja mobilna. Pobieranie apki na telefon. Jak ściągnąć APK na Androida?
STS aplikacja mobilna. Pobieranie apki na telefon. Jak ściągnąć APK na Androida?

STS bukmacher na telefonie

Jeżeli macie urządzenie pracujące na systemie iOS, czyli po prostu producentem jest firma Apple, nie potrzebna jest wam instrukcja zamieszczona w dalszej części tego wpisu. Wszystko dlatego, że STS na iOS dostępny jest bez żadnego problemu w AppStore.

Aby pobrać STS na telefon wystarcza w przypadku iPhone’ów kilkadziesiąt sekund wolnego czasu. Cały proces wygląda tak samo jak instalacja programu do domowego budżetu czy popularnej gry zręcznościowej.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

STS aplikacja Android. Google Play pobieranie online

Nieco gorszą wiadomość mamy dla posiadamy Androida. W przypadku tego systemu nie ma możliwości, by znaleźć STS w Google Play. Jedyny sposób na zainstalowanie apki bukmachera to pobranie pliku APK ze strony www.STS.pl.

Czy to jest skomplikowane? Absolutnie nie! Wszystko w zasadzie sprowadza się do kilku kliknięć myszką bądź dotyków ekranu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze można zerknąć na przedstawiony poniżej poradnik krok po kroku.

Krok 1. Na samym początku trzeba wejść na stronę www.STS.pl i przejść w niej do zakładki „Aplikacja mobilna”. Pamiętajcie, by nie korzystać z pobierania z niezaufanych źródeł – oficjalny portal jest najlepszy w tym względzie!

Krok 2. Wybieramy wersję na iOS lub Android. Jak to wygląda w przypadku tej pierwszej, już opisywaliśmy. Klikamy zatem na ikonkę charakterystycznego robota i czekamy. Powinno nastąpić pobieranie APK bukmachera STS.

STS aplikacja APK. Jak pobrać Krok 2
STS aplikacja APK. Jak pobrać Krok 2

Krok 3. Możemy plik pobrać bezpośrednio w telefonie albo przenieść go z komputera na smartfon. To już kwestia dowolna – nie pozostaje nic innego jak wykonać to, co napisane jest poniżej. Gotowe! :)

STS aplikacja APK. Jak pobrać Krok 3
STS aplikacja APK. Jak pobrać Krok 3

STS kod promocyjny 2022

A ci, którzy jeszcze nie mają konta na www.STS.pl, mogą teraz założyć je za darmo, a z kodem promocyjnym BETONLINE do odebrania jest nawet 1500 PLN przy pierwszej wpłacie i – uwaga! – aż 100 zł bez ryzyka!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button