Startuje Premier League – nawet 20 000 PLN do wygrania w konkursie LvBET!

Już w ten piątek, meczem Liverpoolu FC z Norwich City (godzina 21:00), zainaugurowany zostanie nowy sezon rozgrywek angielskiej Premier League. Z tej okazji legalny bukmacher LvBET przygotował specjalny konkurs dla swoich graczy. Do wygrania nawet 20 000 PLN!

Startuje Premier League – nawet 20 000 PLN do wygrania w konkursie LvBET!

Super Typer” LvBET

Opisywana akcja skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich osób, które jednocześnie posiadają internetowe konto bukmacherskie u legalnego bukmacher LvBET.

Sam konkurs, który polega na poprawny wytypowaniu wyników wszystkich meczów pierwszej kolejki rozgrywek Premier League, trwa od 6 do 9 sierpnia (godzina 20:59).

W tym właśnie okresie uczestnik „Super Typera” musi zawrzeć zakład kombi składający się z typów (1X2) na wszystkie dziesięć spotkań inauguracyjnej serii gier za minimum 10 PLN.

Na nagrody w postaci bonusów bukmacherskich mogą liczyć osoby, który poprawnie wytypują przynajmniej 8 z 10 rozstrzygnięć. W szczegółach wygląda to tak:

WAŻNE! W przypadku, gdy pierwszą lub drugą nagrodę (10/10 lub 9/10) zdobędzie więcej osób, pula zostanie podzielona pomiędzy nie. Warto też pamiętać, że każdy uczestnik może zgarnąć w ramach promocji tylko jedną premię od organizatora!

Konto online w LvBET

Nie masz jeszcze konta u wskazanego operatora zakładów bukmacherskich? Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, to możesz je otworzyć za darmo i bez wychodzenia z domu. Wystarczy odwiedzić oficjalny portal internetowy marki.

Na stronie LvBET znajduje się formularz, który umożliwia rejestrację konta w serwisie online legalnego bukmachera. Wystarczy go wypełnić i dołączyć skany dowodu tożsamości, które pozwolą zweryfikować podane dane.

W trakcie rejestracji można skorzystać również opcjonalnie z kodu promocyjnego. Wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę hasło o treści „BETONLINE”.

Oferta powitalna

Dzięki podanemu powyżej hasłu można zgarnąć darmowy zakład bez depozytu o równowartości 20 PLN już za samo założenie konta online. Odebranie premii na start będzie możliwe po zgłoszeniu takiej chęci na adres e-mail bukmachera.

Ponadto na nowo zarejestrowanych graczy czekają również dwa bonusy od depozytu. Maksymalnie 1 000 PLN od pierwszej wpłaty i do 500 PLN w przypadku drugiego depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button