Startują MŚ U20 w Polsce. W forBET zakład bez ryzyka!

Czwartek 23 maja to dzień inauguracji U-20 FIFA World Cup Poland 2019. Po raz pierwszy w historii impreza tej rangi zagości w naszym kraju. Z tej okazji legalny bukmacher forBET przygotował specjalną promocję dla swoich graczy.

Startują MŚ U20 w Polsce. W forBET zakład bez ryzyka!

Zakład bez ryzyka

W czwartek Biało-Czerwoni zainaugurują zmagania w młodzieżowym mundialu. To właśnie spotkania z Kolumbią w pierwsze kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata do lat 20 dotyczy dzisiejsza promocja bukmachera wskazanego we wstępie.

Tytułowa oferta specjalna dotyczy wyłącznie zakładu przedmeczowego na zwycięstwo Polski, więc jak łatwo się domyślić będzie aktywna wyłącznie do godziny rozpoczęcia czwartkowego pojedynku, czyli do godziny 20:30.

Aby zgarnąć cashback 100% należy postawić zakład pojedynczy (singiel) za dokładnie 49 lub 99 PLN. W razie, gdy podopieczni Jacka Magiery nie zdołają zwyciężyć, organizator zwróci stawkę w formie bonusu.

Ten przed wypłatą będzie podlegał czterokrotnemu obrotowi na zakładach sportowych po minimalnym kursie łącznym 2,00. Czas na spełnienie tego warunku to 30 dni.

Darmowy zakład 50 PLN w forBET!

Rejestracja w serwisie Forbet online

Z opisanej powyżej promocji mogą skorzystać wszyscy klienci marki forBET, którzy posiadają swoje konto bukmacherskie w serwisie online wskazanego operatora.

Nie masz jeszcze swojego konta online? To żaden problem, jeśli jesteś osobą pełnoletnią z dostępem do Internetu. Jego założenie zajmuje kilka chwil i jest całkowicie bezpłatnie.

Podczas wypełniania formularza możesz skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE„, dzięki któremu można zgarnąć więcej na start.

Pakiet powitalny forBET

Tak, nowo zarejestrowani gracze nie tylko nie muszą nic płacić, ale też mogą liczyć na dedykowane im promocje bukmacherskie. W forBET uzależnione są od wysokości pierwszej i dwóch kolejnych wpłat.

Z tytułu pierwszego depozytu można zgarnąć premię 100% do 400 PLN. Za drugi i trzeci również maksymalnie 400 PLN. Różnica taka, że będzie to kolejno 75% i 50% wpłaty. W sumie z kodem nawet 1 250 PLN!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button