Sprawdź promocje na ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni!

W niedzielę 6 stycznia dobiegnie końca 67. edycja Turnieju Czterech Skoczni. Jesteś fanem skoków narciarskich i szukasz promocji przygotowanych właśnie z tej okazji? Trafiłeś idealnie!

Sprawdź promocje na ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni!
Sprawdź promocje na ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni!

Czasu nie ma wiele, bo konkurs w Bischofshofen rozpoczyna się już o godzinie 17:00, więc od razu przejdźmy do szczegółów akcji specjalnych, jakie swoim graczom zafundowali legalni bukmacherzy.

W LvBET na graczy czeka premia w wysokości +14% do wygranych. Dotyczy on wyłącznie kuponów na skoki narciarskie, które zostały postawione w aplikacji mobilnej, którą można pobrać całkowicie za darmo na oficjalnej stronie internetowej marki.

W TOTALbet wciąż można zgarnąć atrakcyjny bonus 50 PLN za postawienie czterech nieidentycznych kuponów na Turniej Czterech Skoczni. Wszystkie mogą zostać obstawione dziś. Każdy z nich za minimum 25 PLN. Kurs minimalny to 2,00.

W Fortunie na klientów czekają m.in. „Happy Hours na skoki narciarskie”. Co to oznacza? Zwycięskie kupony na konkurs w Bischofshofen, postawione pomiędzy godziną 11:30 a 13:30, mogą liczyć na premię +14%. Warunki? Stawka minimalna 20 PLN.

WAŻNE! Musisz też pamiętać o tym, żeby dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty prematch na skoki narciarskie.

Jak widać na powyższych przykładach, legalni bukmacherzy postarali się, że ostatni konkurs TCS 2018/19, pomimo iż znamy już tak naprawdę jego zwycięzcę, był emocjonujący. Szczegółowe regulaminy promocji do znalezienia na stronach bukmacherów.

Z opisywanych ofert specjalnych mogą skorzystać, co oczywiste, tylko klienci danej marki, więc jeśli nie masz jeszcze konta, a chciałbyś to zrobić, to powinieneś wiedzieć, że jego otworzenie zajmie Ci tylko kilka chwil.

Podczas rejestracji w LvBET czy Fortunie możesz też skorzystać z kodu promocyjnego o treści: BETONLINE. Dzięki temu możesz zyskać więcej niż inni.

Tu otworzysz darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button