Sprawdź promocje na Ligę Mistrzów (10 kwietnia)!

Drugi dzień ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA przed nami. Dziś czekają nas starcia Ajaxu z Juventusem i Manchesteru United z FC Barceloną. Z tej okazji legalni bukmacherzy przygotowali kilka promocji dla swoich graczy. Oto kilka z nich.

Happy Hours w Fortunie

Marka Fortuna oferuje swoim klientom kolejną odsłonę promo „Happy Hours”. Tym razem na Ligę Mistrzów właśnie. Uczestnicy tej akcji będą mogli cieszyć się z bonusu +14% do wygranych kuponów, o ile ich zakład spełni warunki regulaminu.

Jakie to warunki? Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych, piłkarskich zdarzeń z oferty przedmeczowej.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że promocyjny kupon musi zostać postawiony w wyznaczonym oknie czasowym, czyli pomiędzy godziną 17:00 a 18:00 oraz za minimum 20 PLN.

Udział w akcji jest możliwy m.in. za pośrednictwem iKonta oraz aplikacji mobilnej? Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego?

Możesz zarejestrować je na oficjalnym portalu marki, a podczas wypełniania formularza opcjonalnie skorzystać z kodu promocyjnego o treści „BETONLINE„.

fortuna bonus bez depozytu
fortuna bonus bez depozytu

Cashback od TOTALbet

Bukmacher TOTALbet ma dla swoich graczy cashback, czyli zwrot stawki w przypadku, gdy kupon postawiony na pierwsze spotkania ćwierćfinałowe UEFA Champions League okaże się przegrany.

Legalny bukmacher Totalbet zwróci 50% wkładu do kwoty maksymalnej w wysokości 100 PLN. Akcja obejmuje kupony zagrane za minimum 50 PLN, wyłącznie na mecze Ligi Mistrzów rozgrywane w tym tygodniu.

Warto jeszcze zaznaczyć, że zwrócone środki przed wypłatą na konto bankowe będą musiały zostać obrócone w zakładach sportowych (3x).

+14% w Totolotku

Firma Totolotek na europejskie puchary przygotowała kolejną odsłonę akcji „Gram Grubo”, którą są objęte kupony z przynajmniej jednym zdarzeniem na pojedynki w 1/4 finału Ligi Mistrzów (wtorek i środa) lub Ligi Europy (czwartek).

Przy czym taki zakład musi zostać postawiony za minimum 20 PLN i mieć kurs minimalny 2,00. Premia w wysokości +14% do wygranej zostanie dopisana automatycznie.

Szczegółowe warunki wszystkich opisanych ofert specjalnych dostępne są na oficjalnych stronach internetowych poszczególnych bukmacherów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button