Reload bonus w LvBET. Tylko do końca dnia! [10 czerwca]

Tylko do końca poniedziałku (10 czerwca 2019 roku) klienci marki LvBET mogą zgarnąć specjalny bonus od depozytu. W ten sposób można zwiększyć swój budżet na grę nawet o 200 PLN. Jak to zrobić?

Reload bonus w LvBET. Tylko do końca dnia! [10 czerwca]
Reload bonus w LvBET. Tylko do końca dnia! [10 czerwca]

Reload bonus w LVbet

Tytułowa oferta specjalna skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich, które zarejestrowały swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online marki LvBET i dokonały przynajmniej jednej wpłaty. Każdy uczestnik akcji może zgarnąć tylko jeden bonus wspomniany na wstępie.

Wystarczy do godziny 23:59 w dniu 10 czerwca dokonać depozytu minimum 25 PLN, wybierając opcję ”Bonus do 200 PLN” podczas zlecania wpłaty na stronie bukmachera.

Premia od depozytu wynosi 50% deponowanej kwoty do 200 PLN maksimum, co oznacza, że maksymalny bonus zgarną te osoby, które zdecydowały się wpłacić co najmniej 400 PLN.

Polski bukmacher LvBET stosuje specjalne mnożnika, więc najłatwiej będzie po prostu zacytować fragment regulaminu opisywanej promocji bukmacherskiej, w którym wyjaśniono, jak to dokładnie wygląda:

„Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x25, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 25, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 200 PLN. Przykładowo: wpłata 400 PLN, Bonus 8 PLN, Stawka netto: 7.04 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x25, kurs finalny kuponu: 62.5, wygrana: 440 PLN”.

WAŻNE! Skorzystanie z bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko po stworzeniu kuponu kombi z minimum 3 zdarzeń o łącznym kursie minimalnym 2.50, na który muszą składać się zdarzenia o kursie co najmniej na poziomie 1,25.

Więcej szczegółów opisywanej promocji można znaleźć na oficjalnym portalu legalnego operatora LvBET.

Pakiet dla nowych graczy

Jeśli nie masz jeszcze swojego konta online we wskazanej powyżej firmie bukmacherskiej, to powinieneś wiedzieć, że już za samo jego założenie możesz zgarnąć darmowy zakład.

Będzie to możliwe po wpisaniu kodu promocyjnego o treści „BETONLINE” w formularzu podczas rejestracji na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera.

Freebet 20 PLN bez depozytu to jednak dalece nie wszystko, co czeka na nowych klientów opisywanej marki. Bonusy od dwóch pierwszych wpłat mogą przynieść dodatkowe 1 500 PLN na grę w zakładach sportowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button