Promocje na skoki: Fortuna z dwoma bonusami!

Inauguracja Pucharu Świata w Zakopanem zbliża się wielkimi krokami. Już dziś odbędzie się oficjalny trening i kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. Tempa nie zwalniają też bukmacherzy, jeśli chodzi o promocje przygotowane z tej okazji!

Promocje na skoki: Fortuna z dwoma bonusami!
Promocje na skoki: Fortuna z dwoma bonusami!

Pierwsza oferta specjalna Fortuny na weekend ze skokami narciarskimi na Wielkiej Krokwi w Zakopanem powstała z myślą o graczach, którzy preferują zakłady na żywo i na nie stawiają swoje pieniądze.

Tym razem poza zwykłą wygraną, mogą zgarnąć za to dodatkową premię w wysokości 20 PLN, które zostaną zapisane na ich kontach w formie punktów FKP i będą mogły zostać wykorzystane na dowolny kupon.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć dodatkowe środki na grę? Wystarczy w najbliższy weekend (19-20 stycznia) postawić kupon live za minimum 20 PLN i zawrzeć na nim co najmniej jeden zakład na PŚ Zakopane 2019.

Jest zupełnie obojętne czy to będzie kupon SOLO, AKO czy może MAXIKOMBI oraz to, czy został postawiony na oficjalnej stronie internetowej opisywanej marki, czy w jej aplikacji mobilnej.

Każdy gracz może zgarnąć tylko jeden bonus 20 PLN za zakłady na żywo. Zostanie ona zaksięgowana na iKontach uczestników akcji specjalnej dokładnie w poniedziałek 21 stycznia.

>>> Ekskluzywny kod promocyjny Fortuna to: BETONLINE<<<

Bonus za zakłady live to jednak nie wszystko, co przygotował bukmacher Fortuna dla swoich klientów na zbliżający się wielkimi krokami weekend ze skokami w Zakopanem.

Aktywna będzie również promocja „Happy Hours na skoki narciarskie”, która trwa przez cały sezon 2018/19, ale tylko w dniu zawodów i w ściśle określonych w regulaminie godzinach.

W przypadku Zakopane 2019 będzie ona aktywna w sobotę i niedzielę od godziny 13:00 do 15:00. Wygrane na kuponach postawionych w tym czasie, jeśli zostaną spełnione warunki oferty specjalnej, będą powiększone o 14%!

Trzeba jednak pamiętać, że na taką premię można liczyć tylko w momencie spełnienia następujących wymogów:

  • należy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty prematch na skoki narciarskie;
  • promocja obejmuje wyłącznie zdarzenia związane ze skokami narciarskimi
  • minimalna stawka kuponu to 20 PLN;
  •  bonus kursowy nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym;
  • kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

W przypadku oby opisywanych w tym tekście ofert specjalnych, do skorzystania z nich, niezbędne jest posiadanie iKonta w Fortunie, które można założyć w kilka chwil na portalu marki.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego można również opcjonalnie skorzystać z kodu bonusowego, dzięki któremu można zyskać więcej niż w przypadku standardowego pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button