Poranne obstawianie z forBET

Legalny bukmacher przygotował ofertę specjalną dla graczy, którzy nie potrafią wyobrazić sobie początku dnia bez zakładów sportowych. Chcesz poznać jej szczegóły? Zapraszamy do lektury.

Poranne obstawianie z forBET
Poranne obstawianie z forBET

Na czym polega oferta przywołana na wstępie? Od 3 stycznia do samego końca pierwszego miesiąca 2019 roku (30 stycznia, godzina 12:00) gracze opisywanej marki mogą liczyć na wygrane większe aż o 14%, a więc dokładnie o koszt podatku od zakładów wzajemnych. Trzeba jednak spełnić kilka warunków.

Do udziału w akcji specjalnej kwalifikują się tylko i wyłącznie kupony zagrane o określonej porze. Dokładnie pomiędzy godziną 6:00 rano a 12:00. Ponadto każdy z nich musi się składać z co najmniej czterech zdarzeń.

WAŻNE! Aby wziąć udział w promocji, klient musi również dodać specjalne zdarzenie o kursie 1,14. Znajduje się ono w ofercie bukmachera w zakładce „Wygrywaj więcej 14%”.

Dobrą informacją dla graczy jest z pewnością to, że promocja nie ogranicza się wyłącznie do kuponów z oferty przedmeczowej, ale również dopuszcza obstawianie na żywo. Zarówno na tradycyjnej stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

By móc skorzystać z opisywanej oferty specjalnej niezbędne jest oczywiście posiadanie konta u bukmachera forBET. Jeszcze go nie masz? To tak naprawdę żaden problem.

Jego otworzenie w forBET zajmuje tylko kilka minut. W tym celu nie musisz wychodzić nawet z domu, bo wszystko odbywa się online i zupełnie za darmo.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz skorzystać nie tylko ze standardowej oferty powitalnej, ale również z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Jego treść to: BETONLINE.

Tu założszysz konto i poznasz szczegóły promocji – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button