Polska rozpoczyna eliminacje, Fortuna przygotowała konkurs!

To już dziś, w czwartek o godzinie 20:45, Biało-Czerwoni rozpoczną eliminacje UEFA EURO 2020. Z tej okazji legalni bukmacherzy przygotowali liczne promocje, a marka Fortuna nawet specjalny konkurs dla swoich użytkowników, w którym można wygrać reprezentacyjną koszulkę!

Polska rozpoczyna eliminacje, Fortuna przygotowała konkurs!
Polska rozpoczyna eliminacje, Fortuna przygotowała konkurs!

Tylko dla orłów

Wspomniana na wstępie akcja specjalna rozpoczęła się wczoraj i będzie aktywna jeszcze tylko dziś (21 marca do godziny 20:44). Na czym dokładnie polega? Otóż dziesięciu najlepszych typerów (liczy się najwyższy kurs łączny) otrzyma oficjalne wyjazdowe koszulki reprezentacji Polski. Jakie są kryteria? Jest ich kilka:

  • zakłady wyłącznie z oferty przedmeczowej;
  • kupony solo lub AKO;
  • stawka minimalna – 10 PLN;
  • minimum jedno zdarzenie musi być związane z meczem Austria – Polska.

Konkurs „Tylko dla orłów” skierowany jest wyłącznie do osób posiadających tzw. iKonto w Fortunie, czyli internetowe konto bukmacherskie. Kwalifikowane do niego będą jedynie kupony zawarte za pośrednictwem oficjalnego portalu marki i aplikacji mobilnej.

fortuna bonus bez depozytu
Fortuna bonus bez depozytu; Kod: BETONLINE

Rejestracja konta

Nie masz jeszcze swojego iKonta i zastanawiasz się jak je założyć? To naprawdę proste. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową legalnego bukmachera Fortuna i wypełnić formularz rejestracji, w którym należy podać podstawowe dane osobowe.

Podczas uzupełniania formularza można skorzystać również z ekskluzywnego kodu promocyjnego, dzięki któremu nowi gracze mogą zyskać więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej. Wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę hasło: BETONLINE.

Pakiet powitalny

W chwili obecnej oferta powitalna bukmachera Fortuna składa się z kilku części. Pierwszą premię można otrzymać już za samo założenie i pełną aktywację konta. Mowa oczywiście o darmowym zakładzie, którego równowartości to 20 PLN.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty można skorzystać z dwóch innych promocji. Mowa o zakładzie bez ryzyka do 100 PLN oraz o tradycyjnym bonusie od depozytu – 100% aż do 1 000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button