Polska na Euro 2021 – jak obstawiają bukmacherzy?

Zastanawiasz się, jak pójdzie naszym piłkarzom na Mistrzostwach Europy, które według planu wystartują już za kilka miesięcy? Czy podopieczni Paulo Sousy mają szanse na wyjście z grupy Euro 2021? Jak na to wszystko zapatrują się firmy bukmacherskie?

euro 2021 zakłady bukmacherów
Polska na Euro 2021 – jak obstawiają bukmacherzy?

Czy Euro 2021 w ogóle dojdzie do skutku?

Tak naprawdę Euro 2021 powinno być już za nami. Gdyby nie pandemia, to tak właśnie by było… Koronawirus zdestabilizował wiele płaszczyzn. Także tę sportową… Pierwotnie turniej miał odbyć się w 2020 roku. W marcu praktycznie wszystkie rozgrywki na całym świecie zostały zawieszone. Stało się zatem jasne, że Euro nie może dojść do skutku. Osoby odpowiedzialne za ten aspekt przeniosły imprezę z 2020 roku na 2021 rok.

Czy turniej tym razem już dojdzie do skutku? Większość ekspertów uważa, że tak. Chociaż formuła może się nieco zmienić. Włodarze pierwotnie chcieli, by impreza została rozegrana w wielu państwach oraz miastach. Teraz trudno jednak wyobrazić sobie, by było to możliwe. Przede wszystkim każdemu będzie bowiem zależało na bezpieczeństwie. Uważamy zatem, że bardziej prawdopodobne jest to, iż Mistrzostwa Europy zostaną rozegrane w jednej lokalizacji. Sądzimy, że włodarze zrobią wszystko, by jak najbardziej zredukować przemieszczanie się pomiędzy konkretnymi państwami, czy nawet miastami.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego Euro prawdopodobnie zostanie rozegrane? Już nawet nie chodzi tylko o to, by wyłonić najlepszą drużynę narodową na Starym Kontynencie. Przede wszystkim duże znaczenie mają pieniądze. Sponsorzy naciskają, by w tym roku kalendarzowym impreza już się odbyła. Jeśli tak się nie stanie, to ten turniej przepadnie na zawsze. Wszak za rok mamy Mistrzostwa Świata w Katarze. A cały czas nie wiadomo, jaka będzie sytuacja w związku z koronawirusem. Jeśli w grę wchodzą olbrzymie pieniądze, to można przypuszczać, że włodarze zrobią wszystko, by Euro zostało jednak w tym roku rozegrane. Trudno jednak przypuszczać, w jakiej dokładnie formule. Na ten moment mało prawdopodobne wydaje się, by na stadion została wpuszczona stosunkowo spora grupa kibiców. Sądzimy, że spotkania będą wyglądać tak, jak turniej finałowy Ligi Mistrzów, który odbył się w sierpniu 2020 roku.

Z kim zagramy w grupie Euro 2021?

Niedawno poznaliśmy komplet rywali w naszej grupie. W wyniku losowania wiedzieliśmy, że na pewno przyjdzie nam rywalizować z Hiszpanami oraz Szwedami. Dużo dłużej musieliśmy czekać na pierwszego grupowego rywala. Baraże miały pierwotnie odbyć się w marcu 2020 roku. Przez pandemię wszystko zostało jednak odwołane. Dopiero kilka miesięcy temu spotkania barażowe zostały rozegrane do samego końca. Ostatecznie naszym rywalem będzie Słowacja.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie da się ukryć, że to zdecydowanie najłatwiejszy przeciwnik. Jeśli nie wygramy z sąsiadami na mapie geograficznej, to może być nam bardzo trudno o wyjście z grupy. Naszym zdaniem, trudno nam będzie o punkty z Hiszpanami. Jest to bowiem reprezentacja narodowa prezentująca zdecydowanie inny poziom. Szwedzi są na pewno słabsi niż Hiszpanie, ale również nie można ich lekceważyć. Trzy Korony nie mają w swoim składzie gwiazd (bo raczej Zlatan Ibrahimović nie zagra na Euro), ale tworzą solidny, zgrany kolektyw.

Jakie są przewidywania bukmacherów?

Według bukmacherów pierwsze miejsce w naszej grupie zajmą Hiszpanie. Trudno się z tym nie zgodzić. Reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego będzie faworytem w każdej potyczce grupowej. O drugie miejsce powinniśmy powalczyć ze Szwedami. Najniżej ocenione zostały zaś szanse Słowaków. Nasi sąsiedzi według firm bukmacherskich zajmą ostatnie miejsce i nie awansują do kolejnej fazy Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Analitycy sądzą, że podopieczni Paulo Sousy przejdą dalej, ale nie zrobią wielkiej furory. Jest to niestety najbardziej prawdopodobne.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – kod promocyjny na bonus

Wydaje się, że nasi kadrowicze rzeczywiście powinni poradzić sobie ze Słowakami. W dwóch kolejnych spotkaniach o punkty będzie już zdecydowanie trudniej. Powinniśmy wyjść z grupy, ale najprawdopodobniej zakończymy swój udział już na czwartej potyczce. Reprezentacja Polski na papierze ma naprawdę ciekawy skład. Spotkania pod wodzą nowego selekcjonera z Portugalii nie napawają jednak optymizmem przed czerwcowym turniejem. Firmy bukmacherskie są zaś tego samego zdania.

Jakie reprezentacje są faworytami na Euro 2021?

Jeśli zatem nie będzie niespodzianki, to podopieczni Paulo Sousy odpadną w pierwszym spotkaniu fazy pucharowej. A kto według firm bukmacherskich ma największe szanse na zanotowanie ostatecznego triumfu? Na Euro 2021 bukmacherzy mają różne typy i przewidywania. Na ten moment są to trzy reprezentacje. Analitycy w gronie faworytów widzą m.in. Francuzów. Trójkolorowi to obecni mistrzowie Świata, którzy cały czas radzą sobie naprawdę bardzo dobrze.

Podopieczni Didiera Deschampsa na pewno będą groźni. Sporo do powiedzenia powinni mieć też Belgowie i Anglicy. W dalszej kolejności faworytami są natomiast reprezentacje Hiszpanii, Niemiec oraz Holandii. Polska plasuje się mniej więcej w środku stawki. Najmniejsze szanse na zanotowanie zwycięstwa w tym turnieju mają zaś – według firm bukmacherskich – kadry narodowe Węgier, Finlandii i Macedonii Północnej.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button