Polska gra z Austrią, w LvBet bonus od depozytu!

Jeszcze tylko dziś, w poniedziałek 9 września, klienci marki LvBET mogą odebrać specjalny bonus od depozytu pomyślany z okazji kolejnych meczów Eliminacji UEFA EURO 2020.

Polska gra z Austrią, w LvBet bonus od depozytu!

LvBET reload bonus

Tytułowa akcja będziesz jeszcze aktywna tylko do końca dnia, dokładnie do godziny 23:59 w poniedziałek 9 września. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci legalnego bukmachera LvBET, którzy posiadają swoje konto w serwisie online i dokonali w przynajmniej jednego depozytu.

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby zgarnąć dodatkowe środki na grę w zakładach sportowych w ramach promo „Bonus do 200 PLN”?

We wskazanym powyżej okresie należy dokonać wpłaty co najmniej 25 PLN na swoje internetowe konto bukmacherskie na portalu LvBET, zaznaczając przy dokonywaniu depozytu opcję z bonusem.

W zasadzie to wszystko. Swoista premia bukmacherska w wysokości 50% wpłaty do kwoty maksymalnej 200 PLN będzie dostępna po zalogowaniu na konto gracza.

Szczegółowy regulamin promocji z okazji meczów reprezentacji Polski w ramach UEFA EURO 2020 znajduje się na oficjalnej stronie internetowej organizatora – www.LvBET.pl.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Oferta na start w LvBET

Bukmacher LvBET ma również ofertę dla nowych klientów, którzy dotychczas jeszcze nie zarejestrowali swojego konta online w serwisie operatora.

Pierwszą z nich jest zakład bez ryzyka, który można otrzymać już za samą rejestrację, o ile w jej trakcie wpisze się kod promocyjny „BETONLINE”, a następnie zgłosi po na e-mail wskazany w regulaminie.

Ponadto nowo zarejestrowani gracze mogą skorzystać z bonusów od dwóch pierwszych depozytów. Kolejno 100% do 1 000 PLN i 50% do 500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button