Pewny zakład w Fortunie. 50 PLN na obstawianie bez ryzyka!

Oferta specjalna na sobotnie mecze mistrzostw Europy 2019! Siatkarski Bezpiecznik to gwarancja otrzymania zwrotu do 50 PLN u bukmachera Fortuna!

Pewny zakład w Fortunie. 50 PLN na obstawianie bez ryzyka!
Pewny zakład w Fortunie. 50 PLN na obstawianie bez ryzyka!

Pewniak w Fortunie

Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które posiadają konto na stronie bukmachera Fortuna. Aktualny kod promocyjny to „BETONLINE” – przypominamy, iż założenie profilu jest darmowe, a bonus powitalny na start to nawet 1000 złotych.

Zakład kwalifikacyjny może być postawiony nie tylko na stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej Fortuna. Program na smartfony jest dostępny na systemy Android oraz iOS.

BetFan kod promocyjny

Porażka? Zwrot w Fortunie 50 PLN!

Zwrot jest przyznawany automatycznie wszystkim osobom, które w dniu 21 września postawią kupon LIVE z co najmniej jednym zakładem na siatkarskie mistrzostwa Europy mężczyzn.

W ramach promocji należy postawić kupon za minimum 50 PLN brutto. Fortuna przygotowała zwrot 50 PLN, które otrzymuje się w formie punktów FKP – taka premia nie wymaga obrotu!

Na jedno konto można dostać tylko jeden zwrot. Liczą się wszystkie kupony kwalifikacyjne, które zostały postawione w trakcie promocji i rozliczone do końca 21 września.

Po promocyjny bonus nie trzeba się zgłaszać. Przyznawany jest on automatycznie, ale trzeba mieć na uwadze, że na jedno konto dostępna jest jedynie jedna premia.

Zwrot może być wykorzystany na obstawianie. Dzięki temu, że nie trzeba go obracać, na pewno zainteresuje wielu typerów typujących mecze siatkarskie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button