„Pewny zakład” – promocja BetClic na Ligę Mistrzów i Ligę Europy UEFA!

Od wtorku 10 do czwartku 12 grudnia rozegrane zostaną ostatnie kolejki fazy grupowej rozgrywek UEFA Champions League i UEFA Europa League. Bukmacher BetClic przygotował z tej okazji ofertę specjalną dla swoich graczy.

„Pewny zakład” – promocja BetClic na Ligę Mistrzów i Ligę Europy UEFA!

BetClic cashback na europejskie puchary

Tytułowa promocja na Ligę Mistrzów i Ligę Europy UEFA obowiązuje w dniach 9-12 grudnia 2019 roku, dokładnie do godziny 23:59 jej ostatniego dnia. Mogą z niej skorzystać wszyscy gracze, którzy zarejestrowali internetowe konto bukmacherskie w serwisie online legalnego operatora zakładów wzajemnych BetClic.

W jej ramach każdy uczestnik może otrzymać zwrot stawki w formie bonusu bukmacherskiego do kwoty maksymalnej 40 PLN, jeśli jego pierwszy kupon kwalifikujący okaże się przegrany w wyniki jednego nietrafionego typu.

Czym jest „kupon kwalifikujący” do udziału w tej konkretnej akcji? Mowa o zakładzie online, który został postawiony za minimum 20 PLN i składa się z co najmniej 5 zdarzeń o minimalnym kursie całkowitym @5,00.

WAŻNE! Na takim kuponie bukmacherskim mogą znaleźć się wyłącznie zdarzenia z oferty na ostatnią kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy . Nie ma natomiast znaczenia, czy będą to zakłady live, czy przedmeczowe.

W BetClic zwrot za jeden błąd

Cashback 100% do 40 PLN zostanie przyznany tylko raz na danego gracza i po warunkiem, że postawiony przez niego kupon zostanie rozliczony jako przegrany przez jeden błąd. Co za tym idzie, użytkownicy, którzy popełnią więcej pomyłek nie mogą liczyć na zwrot stawki.

Należne bonusy bukmacherskie w Betclic zostaną przyznane uczestnikom akcji po zakończeniu promocji, dokładnie w poniedziałek 16 grudnia, i będą podlegać obrotowi w zakładach sportowych zanim ich wypłata będzie możliwa.

legalny bukmacher betclic kod promocyjny 2020
Nowy kod promocyjny do bukmachera Betclic – Bonus cashback za darmo

Bonus na start w BetClic

Nowo zarejestrowani klienci mogą liczyć również na bonus powitalny. Wystarczy zarejestrować się w serwisie online opisywanego bukmachera, a podczas wypełniania formularza nie zapomnieć o wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego.

Mowa o haśle KOD510, dzięki któremu można zgarnąć zwrot stawki do 510 PLN (pomniejszonej o podatek) za pierwszy kupon postawiony na portalu marki, o ile ten okaże się przegrany.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button