Ostatni dzień weekendowej promocji LvBET!

Jeszcze tylko dziś, w poniedziałek 21 stycznia do godziny 2019 klienci marki LvBET mogą zgarnąć bonus od depozytu nawet do 200 PLN! Zainteresowany?

Ostatni dzień weekendowej promocji LvBET!
Ostatni dzień weekendowej promocji LvBET!

Zastanawiasz się jak zgarnąć tytułową premię? Wystarczy, że dokonasz wpłaty minimum 25 PLN na swoje internetowe konto bukmacherskie, wybierając ”Bonus do 200 PLN”, który jest dostępny dla wszystkich graczy LvBET, którzy dokonali wcześniej minimum jednego depozytu.

Maksymalna kwota premii, w ramach opisywanej promocji od depozytu, to równowartość 200 PLN, jak już wskazuje sama nazwa. Można ją zgarnąć za depozyt w wysokości 400 PLN. Jak łatwo się domyślić. Jak widać na tym przykładzie, marka LvBET oferuje dodatkowe środki na grę o równowartości 50% wpłaty.

Aktywowanie premii od depozytu jest nieco skomplikowane, więc koniecznie trzeba zapoznać się z regulaminem, w którym wszystko wytłumaczone jest krok po kroku. Wygląda to tak:

  1. Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus do 200 PLN” – widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu;
  2. Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”;
  3. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”;
  4. Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe;
  5. Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

WAŻNE! Zakład z zastosowania mnożnika nie może składać się ze zdarzeń specjalnych na zawodników (np. “zdobywca bramki”) oraz handicapów azjatyckich.

Ponadto wykorzystanie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe wyłącznie na kuponach kombi z minimum trzema typami o kursie minimalnym 1,25 każdy i łącznym nie mniejszym niż 2,50.

Wszystkie inne szczegóły opisywanej promocji znajdziesz w regulaminie na stronie internetowej LvBET, gdzie również znajduje się formularz służący do założenia konta.

Jeśli go jeszcze nie masz to powinieneś wiedzieć, że rejestracja darmowego konta zajmuje tylko kilka chwil oraz odbywa się w całości online, wiec nie musisz nawet wychodzić z domu.

Podczas wypełniania formularza możesz również użyć kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz więcej niż nowi użytkownicy w ramach standardowej oferty powitalnej marki. W tym celu należy wpisać hasło: BETONLINE.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button