Oferty powitalne od firm bukmacherskich w Polsce

Wszystkie raporty i statystyki pokazują, że zakłady bukmacherskie w internecie z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma się co dziwić – aby obstawiać zakłady w internecie, nie trzeba spełniać żadnych specjalnych wymagań. Kupony można wysyłać z dowolnie wybranego urządzenia o dowolnie wybranej porze dnia lub nocy. Duża liczba firm bukmacherskich na rynku powoduje także, że muszą one ze sobą mocno konkurować. Firmy bukmacherskie nieustannie inwestują w nowe, interesujące promocje dla swoich nowo zarejestrowanych użytkowników. W dzisiejszym krótkim artykule omawiamy najpopularniejsze promocje bukmacherskie 2021.

bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie Polskich firm

Jak wybrać bonus powitalny? 

Na użytkowników firm bukmacherskich, którzy dopiero zakładają konto, czeka naprawdę cała masa niezwykle atrakcyjnych promocji oraz bonusów. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada konta u jakiegokolwiek bukmachera, ma naprawdę ogromny wybór w tym zakresie. Na ten moment absolutną podstawą wśród bukmacherów jest oferowanie bonusu od depozytu. W chwili obecnej mają go wszystkie szanujące się serwisy. Niestety, wielu początkujących graczy nie ma jeszcze fachowej wiedzy odnośnie zasad działania poszczególnych promocji, przez co nie wiedzą, jak wybrać najlepszy bonus od depozytu. Wykorzystują to niektóre firmy bukmacherskie, które w zamaskowany sposób proponują bardzo „atrakcyjne” promocje, które w rzeczywistości nie są wcale tak wartościowe. 

Każdy, kto chce założyć konto u jakiegokolwiek bukmachera oraz skorzystać z akcji promocyjnej dedykowanej nowym użytkownikom, powinien w pierwszej kolejności bardzo wnikliwie przeczytać regulamin promocji. W sposób szczególny nacisk trzeba położyć na warunki uzyskania bonusu. Zachęcamy, aby sprawdzać wymagania odnośnie minimalnego kursu, który zagwarantuje nam otrzymanie bonusu oraz liczby obrotów kuponem.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Oferty powitalne od firm bukmacherskich oczywiście nie kończą się tyko na bonusach bez depozytu. Wiele firm bukmacherskich oferuje także swoim nowo zarejestrowanym użytkownikom freebety, zakłady bez ryzyka oraz bonusy przy drugiej i trzeciej zrealizowanej wpłacie. 

Jak znaleźć najlepszy bonus od depozytu?

Bonus od depozytu to promocja, którą mają w chwili obecnej praktycznie wszystkie poważne legalne firmy bukmacherskie. Czym różnią się propozycje od poszczególnych firm bukmacherskich? W głównej mierze różnią się one maksymalną kwotą bonusu. 100% do kwoty 1000 złotych od pierwszej wpłaty można otrzymać rejestrując się u bukmacherów Totolotek, Fortuna, eWinner oraz Betfan. Maksymalnie 1500 złotych bonusu przy pierwszej zrealizowanej wpłacie otrzymamy u bukmacherów LV BET oraz Milenium. W STS możemy liczyć na 100% do 1200 złotych, zaś największy bonus oferuje firma bukmacherska Totalbet – nowo zarejestrowani użytkownicy tego bukmachera otrzymują maksymalnie 5000 złotych bonusu. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Są także firmy bukmacherskie, które oprócz bonusu od pierwszej zrealizowanej wpłaty oferują również bonusy od wpłaty drugiej lub trzeciej. Najwyższy bonus na początek oferuje firma bukmacherska Betfan – obowiązuje on od trzech depozytów. Za każdy z depozytów można otrzymać po 777 złotych, co daje łączną sumę aż 3000 złotych. Oprócz kwot ważne są także warunki odnośnie obrotu danym bonusem oraz kursy.

W firmie bukmacherskiej Totolotek regulamin wskazuje, że należy obrócić sumą bonusu oraz depozytu trzykrotnie po kursie w wysokości 1,90, u bukmachera LV BET czterokrotnie po kursie w wysokości 2,0, a w Milenium czterokrotnie także po kursie w wysokości 2,0.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button